Jump to content
IGNORED

Belgija


paculla

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    24

  • Milosh76

    11

  • Mil@n

    10

  • Roger Sanchez

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 months later...

Evo malo friških fotki iz Brisela ...Glavni trg u predvečerje:3t6rw.jpgSimbol grada "Maneken Pis" ispred jedne prodavnice galeta (ovde više izgleda kao da istovremeno jede i masturbira):ewyct.jpgPrizor iz metroa - figurice čekaju na prevoz:msa8p.jpgDrugi (ili prvi) zaštitni znak Brisela - Atomijum Nalazi se u okviru kompleksa gde su i planetarijum i Evropa u malom - park sa minijaturnim replikama simbola evropskih gradova: Ajfelovom kulom, Koloseumom, Partenonom ...:oqb64.jpgAtomijum:1ixy6.jpg A evo i ulaza u Delhaize-ov supermarket u centru Brisela. To su oni što su skoro kupili Miškovićev Maxi lanac supermarketa:mjuz6.jpg

Edited by stoka
Link to comment
  • 4 weeks later...

Pfff, nisam siguran (posebno zbog željenog kraja i kinte), aj pitaću malo okolo il sad il posle odmora. Što baš XL? Kakva gajba? Šta je bitno, šta ne? Prilično je slaba ponuda ovde gajbi za kratkoročno izdavanje, a i te kojih ima su junački skuplje od te cifre. Kopaj malo ovde pa viči ako treba pomoć.

Link to comment

hvalagospojin mlađi brat treba da stažira u evropskom parlamentu a dobio je ukupnu apanažu od 1000 ojra za smeštaj, režije i život... pokušava da se uglavi u neki studenjak ali rekoh da pitam ja ovde... radi mu posao i soba.

Link to comment
hvalagospojin mlađi brat treba da stažira u evropskom parlamentu a dobio je ukupnu apanažu od 1000 ojra za smeštaj, režije i život... pokušava da se uglavi u neki studenjak ali rekoh da pitam ja ovde... radi mu posao i soba.
Reci mu da se uclani na www.internations.org, to je forum koji okuplja expate u skoro svim gradovima sveta gde uopste ima stranaca.Onda nek ide na Brussels Forum i nek ostavi post sta trazi u rubrici Housing, a pritom i nek se poveze sa ljudima koji isto traze stan/sobu u tom periodu, mislim da uvek ima mogucnosti da nadjes cimera a i sobu.
Link to comment

Do jaja, kao i obično :DProšle godine je to bio najlepši period, mada ne očekuj da ćeš ikad ovde proći bez makar malo kiše. Plus očekuj vetar ako ideš negde blizu mora.

Link to comment
ima li tko da preporuči stan u Ixelles-u za iznajmljivanje, druga polovina oktobra i prva polovina novembra, mesec dana ukupno, za oko 350-400e?
Ja kada sam isao nasao sam dosta ok stanova na airbnb.com pa neka pogleda tamo kako se krecu cene za mesec dana.
Link to comment
Do jaja, kao i obično :DProšle godine je to bio najlepši period, mada ne očekuj da ćeš ikad ovde proći bez makar malo kiše. Plus očekuj vetar ako ideš negde blizu mora.
Sestra mi je u Hilversumu u Holandiji, mozda odem na 7 dana do njih, pa onda cemo zena i ja da iskoristimo da malo putujemo po Belgiji, pre u Briz i Brisel.Da li je za Briz i Brisel dovoljno jedan dan da se sve vidi ili mora vise? Da li mi je pametnije da nadjem bazu u Belgiji pa da tako obidjem ta dva grada ili da idem iz Hilversuma na jednodnevni izlet?Sta mi predlazes da obidjem osim Briza (hvala filmu IN BRUGES na preporuci) i Brisela u Belgiji? Edited by Milosh76
Link to comment

Pazi, moj ti je predlog da Belgiju ostaviš za kraj, tj da u povratku za Bgd idete preko Belgije, za dnevne izlete ti je prilično daleko, posebno ako bi sve da strpaš u jedan dan, izgubio bi brdo vremena u vožnji. Možda ti je najbolje da iz Holandije zapucate za Briž, pa odatle obavezno u Gent koji vam je usput ka Briselu (mada se krakati španac ne slaže sa mnom, to je ubedljivo najlepši grad u Belgiji) i iz Genta za Brisel. Briž i Gent komotno mogu u isti dan da se spakuju, može možda i Brisel al onda je baš jurnjava. Ja bih prespavao u Gentu pa ujutru do Brisela i odatle ka Bgd. Ako treba još neki info, viči.+1

Link to comment

hvala na pomoci :)Ideja je, jos je treba razraditi, da se ode u Hilversum ostane tamo par dana, pa onda obilazak Belgije, pa vracanje u Hilversum i obilazak Holandije (Roterdam, Amsterdam, Utraht i onda za Beograd).Za 9 dana bi to trebalo da je izvodljivo, zar ne?

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...