Jump to content
IGNORED

Belgija


paculla

Recommended Posts

jel moze malo konteksta: yoyogi, 1) mislis li da Dig ne zivi u Belgiji ili mu 2) zameras sto ne hvali Belgiju ili 3) nesto drugo

Link to comment
  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    24

  • Milosh76

    11

  • Mil@n

    10

  • Roger Sanchez

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

jel moze malo konteksta: yoyogi, 1) mislis li da Dig ne zivi u Belgiji ili mu 2) zameras sto ne hvali Belgiju ili 3) nesto drugo
Pa sigurno da moze contexta: ne googlujem o zemlji o kojoj ne znam nista da bih mu to suprotstavio. A on to radi meni godinama.I upravo mu kazem da ja to ne radim. Jos, pozivam ga da pokaze vise o zemlji u kojoj zivi i da zna da ja to necu napasti govnima sa neta koje ne razumem (kao sto on meni godinama radi).
Link to comment
Pa sigurno da moze contexta: ne googlujem o zemlji o kojoj ne znam nista da bih mu to suprotstavio. A on to radi meni godinama.I upravo mu kazem da ja to ne radim. Jos, pozivam ga da pokaze vise o zemlji u kojoj zivi i da zna da ja to necu napasti govnima sa neta koje ne razumem (kao sto on meni godinama radi).
znaci izvrsio si preventivni napad na njegove diskutantske polozaje, i taj si napad izvrsio putem agresivne tolerancije. ovaku stratagemu do sada nisam video nigde, ni na jednom forumu. thumbs-up2.gif
Link to comment

Izvini, nisam bio tu, doneli mi glave (kao što mi godinama rade). Za više informacija otići na wikipedia.com i ukucati Belgium, Belgie ili Belgique. Slika onoliko (kao što već godinama rade).Edit: Pavllle, to mu dođe nešto kao Vračar u Bgd, dakle skroz za tebe :D Super je, naročito potez oko Avenue Louise i Rue Bailli, dosta kafića, restorana i brdo mladih, većina expata mlađih od 40 tu živi tako da se potpuno da preživeti samo sa engleskim.

Edited by dig_chohano
Link to comment
Izvini, nisam bio tu, doneli mi glave (kao što mi godinama rade). Za više informacija otići na wikipedia.com i ukucati Belgium, Belgie ili Belgique. Slika onoliko (kao što već godinama rade).
bole te pisa, mi se ovde u srbiji moramo tuci za porciju ribljih glava :(
Link to comment
Edit: Pavllle, to mu dođe nešto kao Vračar u Bgd, dakle skroz za tebe :D Super je, naročito potez oko Avenue Louise i Rue Bailli, dosta kafića, restorana i brdo mladih, većina expata mlađih od 40 tu živi tako da se potpuno da preživeti samo sa engleskim.
E, da, zaboravih na jedini problem u Ikselu: ne ide metro tamo, a tramvaji su prilična bulja. Do duše, problem nije toliko veliki jer je Brisel mali grad, od centra ti do npr. Rue Bailli treba 20-25 minuta lagane šetnje.
Link to comment
Ako Lancia naleti možda će moći da ti preporuči hotel u kom je on bio.
naleteo. nije hotel, nego neka vrsta apartmana. super je, niko te ne dira, moze da se pljuga u sobi, blizu je sve a i miran je kraj.od brisela, preporucujem setnju od centra preko anderlehta do atomijuma :D (bez kisobrana) Edited by Lancia
Link to comment
  • 2 weeks later...
Da nastavim da gnjavim jos malo.Kakvi su krajevi Schaerbeek i Etterbeek?
Schaerbeek je veliki (bar meni), zavisi koji deo. Ja sam kratko vreme boravila (ne mogu da kazem zivela, posto je bilo 5 nedelja) u Rue de General Eenens i u neposrednoj okolini je bilo dosta Marokanaca (verovatno i Turaka) i bilo mi je ok za to vreme, mada se nisam uvek osecala najbezbednije. Kraj kao kraj nije los za kratak period, a i blizu je svega.
Link to comment
Eterbek neuporedivo bolji iako ima užasno ime (bukvalni prevod: gnojavi potok). Oba nezgodna u smislu da nema metroa. Tamo si našao hotele?
Hvala na pomoci. Ipak se na kraju odlucih za gajbu u Briselskom Vracaru preko airbnb.com
Link to comment
  • 1 month later...

ljudi, kolika je prosečna plata (VSS) sa kojom može pristojno da se živi u Bruxelles? E da, i vredi li seljenja kad se uzme u obzir ono što pruža i to kakav je vazduh...thx

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...