Jump to content
IGNORED

Belgija


paculla

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    24

  • Milosh76

    11

  • Mil@n

    10

  • Roger Sanchez

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

eh, Belgija. Gent. Mislim da se vise niceg ne secam. Vreme je bilo grozno. Ovde sam upozn'o zenu.2871.jpgPio sam Duvel, a ona je svratila posto je cekala da joj se opere ves. Totalna romantika.

Link to comment

moja prva poseta Belgiji dogodila se kad sam tek počela da se muvam po belom svetu beloj Jevropi, i bejah u tom periodu stacionirana u CHjedan od mojih najboljih drugara se preselio u B, pa sam išla da ga posetim za vikend, noćnim vozom (eh kako ja volim noćni voz i spavanje u vozu, ali nažalost skoro da nema više dobrih starih noćnih vozova, kme :( )i za ta dva dana smo uredno obišli Brisel, Briž, Gent, Antverpen i Oostende, a da nam nisu trebale vize za Britaniju garant bi i tamo virnuli nekim od onih gliserčića što idu iz Oostendea

Link to comment
  • 1 year later...

Jedan dan krajem sedmog, Brux, smještaj mi je u centru centra (B d Šarlmanj). Ke da odem vidjet, đe ž'rat, kojih krajeva da se klonim?

Link to comment

Ako si samo jedan dan odna obiđi ove glavne stvari... Parc du Cinquantenaire, kraj oko Grand-Place, Albertinu i ceo potez od Parc Royal do Palais de Justice. I popij pivo i najedi se čokolade.

Link to comment

Jedan dan krajem sedmog, Brux, smještaj mi je u centru centra (B d Šarlmanj). Ke da odem vidjet, đe ž'rat, kojih krajeva da se klonim?

 

Poslusaj ove dobre ljude iznad i dodaj Baziliku/Matonge/Flagey/Place Rouppe, ako imas visak vremena uvece. 

 

Bd Charlemagne, btw, nije bas da je centar centra, ima da gledas na sat za zadnji metro  :misko:

Link to comment
  • 1 month later...

Tu sam. Fascinantno je na koliko mjesta po cilom gradu bazdi po urinu i uriniranju. Prolazim i predloženu čeklistu, mada je vrijeme šitty.

Uručbirano s Lumije Jeftinhare

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...