Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Belgija

Featured Replies

kakvo smece od instagram stranice

  • Replies 188
  • Views 22.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Кристофер Лумумбо
    Кристофер Лумумбо

    kakvo smece od instagram stranice

  • prespavali u briselu, ujutro na voz pravac gent. inace, vozovi su pouzdani, cisti i uredni. uzeli smo Train+ dodatak, 6€ mesecno, a spusta cenu i do 40%. razlikuje se off peak vreme kad je karta jefti

  • @boksi nema na čemu, drago mi je ako te raduju slike    evo i gentić, on više podseća na briž    

Posted Images

nisam se bavio stranicom. ovo za BRU/BEL nije daleko od istine i na pravoj je temi. ko je jednom bar bio u BRU mogao je isto da dozivi.

Bas pomenuh Brisel na Vocapu i pohvalih ga )

Vratio sam se pre nedelju dana i bilo je super, osim odvratne kisurine koja ne prestaje da pada.

24 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Vratio sam se pre nedelju dana i bilo je super, osim odvratne kisurine koja ne prestaje da pada.

Brisel je tako raznolik. Grad za uzivanje, Viktor Horta i Rene Magrit, o stripu, ulicama, kaficima, mussels i belgijska cokolada),...Meni je tamo sve super blush.

Ima Belgija jos lepota (i Gent, i Briz, Antverpen,...)

Ja sam pored brisela bio u Šarloa, nestvarno dosadan grad, ne znam kako ljudi zive tamo. Nisam imao vremena da posetim Briz i Antverpen, mada bi mozda i uspeo da vreme nije bilo uzasno.

1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

Ja sam pored brisela bio u Šarloa, nestvarno dosadan grad, ne znam kako ljudi zive tamo. Nisam imao vremena da posetim Briz i Antverpen, mada bi mozda i uspeo da vreme nije bilo uzasno.

Ti si stvarno Kuzma ph34r

Antverpen je prica za sebe. Tamo je jedna od najlepsih zeleznickih stanica na svetu. Nije mi favorit inace, ali razumem da se ljudima bas dopada.

Briz je biser, okupiran turistima.

Zanimljiv, ziv grad, i zbog univerziteta je Gent, a pritom mnogo lep za videti

meni je skroz suprotan dozivljaj bisela. a obisao sam maltene ceo grad i jos neke.

beskucnika pun kurac, prljavo, ulice zapisane i smrdljive. jeziva glavna zeleznicka. centar je ziv, ali jezivo prljav cim se uputis u bilo koju sporednu ulicicu. nama je hotel u centru izlazio na ulicu koja je vonjala na urin svaki dan. radovi na ulicama koji traju godinama. parkovi su ok.

sve to sto pricate je super na dan, dva, pet. da vas vidim da zivite tamo. nemam ni jednog belgijanca da zivi u briselu. svi su pobegli odatle u unutrasnjost ili napolje, najvise zbog porasti kriminala. a ovi drugi zive, i samo dovlace jos. meni se npr svidja unutrasnjost. lepe kuce i dvorista, konji...

bitno da je vama arhitekrura super, i masels in brasels. wow

bio si u sarloa jer si verovatno isao preko njega, pitaj nekog belgijanca da li je bezbedno da se odsedne tamo.

Ovi drugi

7 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

meni je skroz suprotan dozivljaj bisela. a obisao sam maltene ceo grad i jos neke.

beskucnika pun kurac, prljavo, ulice zapisane i smrdljive. jeziva glavna zeleznicka. centar je ziv, ali jezivo prljav cim se uputis u bilo koju sporednu ulicicu. nama je hotel u centru izlazio na ulicu koja je vonjala na urin svaki dan. radovi na ulicama koji traju godinama. parkovi su ok.

sve to sto pricate je super na dan, dva, pet. da vas vidim da zivite tamo. nemam ni jednog belgijanca da zivi u briselu. svi su pobegli odatle u unutrasnjost ili napolje, najvise zbog porasti kriminala. a ovi drugi zive, i samo dovlace jos. meni se npr svidja unutrasnjost. lepe kuce i dvorista, konji...

bitno da je vama arhitekrura super, i masels in brasels. wow

bio si u sarloa jer si verovatno isao preko njega, pitaj nekog belgijanca da li je bezbedno da se odsedne tamo.

Ovo ti je bas bzv

Poznati su belgijanci po piskenju D. Gent je prepun tih mesta za pish

IMG_20251223_060441.jpg

Edited by Sandradjer

mnogo se pije pa se mnogo i piski. inace sam tamo video prvi pravi javni pisoar.

to sto mi je bzvz je mozda i najveci turn off. bru je bas zaglibio po tom pitanju.

10 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

meni je skroz suprotan dozivljaj bisela. a obisao sam maltene ceo grad i jos neke.

beskucnika pun kurac, prljavo, ulice zapisane i smrdljive. jeziva glavna zeleznicka. centar je ziv, ali jezivo prljav cim se uputis u bilo koju sporednu ulicicu. nama je hotel u centru izlazio na ulicu koja je vonjala na urin svaki dan. radovi na ulicama koji traju godinama. parkovi su ok.

sve to sto pricate je super na dan, dva, pet. da vas vidim da zivite tamo. nemam ni jednog belgijanca da zivi u briselu. svi su pobegli odatle u unutrasnjost ili napolje, najvise zbog porasti kriminala. a ovi drugi zive, i samo dovlace jos. meni se npr svidja unutrasnjost. lepe kuce i dvorista, konji...

bitno da je vama arhitekrura super, i masels in brasels. wow

bio si u sarloa jer si verovatno isao preko njega, pitaj nekog belgijanca da li je bezbedno da se odsedne tamo.

Šta znam, i pre 10 godina je bilo tako. Mada pretpostavljam u manjoj meri. Taj centralni deo oko stanice je uvek bio štrokav. Za život pristoji delovi Ixelles-a i Etterbeka. (U Ixellesu Matongé, crnački kvart. Meni je uvek šetnja kroz tu glavnu ulicu bila opuštena.) Na istočnoj strani grada rezidencijalna, mahom belačka, naselja gde posle 10 uveče jedino što možeš da čuješ napolju su lisice da kmeče. U Molenbeek se nije išlo ni ako moraš. A napravili su tako da možeš da ga zaobidješ, odn. prodješ ispod tunelom.

Ne znam kakvi su brojevi sad, ali odavno su više od 1/3 stanovnika Brisela stranci. I nisu domoroci tamo ludi. Organizovali su oni sebi život tako da ne moraju da gledaju šta ih se lično ne tiče. I uzeće ti poslednji dinar iz džepa a da ne trepnu.

Gore gradovi u Flandriji su već nešto drugo.

Šta se desi kad uđete u Brisel. True story

image-5.png.webp

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.