Jump to content
IGNORED

Prsti, prsti bela staza!


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

1 hour ago, radisa said:

Ja nisam imao preveliki problem ali ćera mi se smrzla živa... Žena nije ni pokušavala, klinja je pipnuo nogom i rekao "Neću, ladno!" i okrenuo se i odvukao ženu u sobu :D Njega smo razmazili na toplim bazenima, nije mu ništa ispod 30 stepeni prihvatljivo ni da proba...

 

Blago tebi :)

Ova moja me drzala sat vremena u vodi. 

Link to comment

Ja se nesto ne secam da je voda bilo narocito hladna u tom bazenu, ali sam verovatno i navikla na hladn(ij)u vodu.

//U od 30+ stepeni se ne pliva, vec banja. :happy:

Link to comment

Katastrofa

 

------

Zivo me zanima koliko stranih turista ima na kopu sada. ima li negde da se nadje taj podatak? 

Moja procena 60% srbija, ostalo, cg (dominira pg i cetinje), bosna, kosovo, albanci, makedonci ili bugari (ne pohvatam odmah) i onda neki jezici iz evrope tipa danci il tako nesto)... 

Link to comment

Ko dolazi na kopaonik da zna da krece tezak minus, a o vetru da ne pricam. Pola zicara ili usporeno radi ili ne radi uopste. Vetar je danas toliko jak da sam na crnoj morala da se guram niz brdo jer me vracao nazad. 

 

Ovaj vetar i hladnocu moj organizam ne moze da podnese. Imam grejace al dzaba. Bas je mucenje.

Edited by mustang
Link to comment

Kop je ove sezone krs, zicara do Pancica je pokvarena, vise ne radi nego sto radi vec dve nedelje, pa se usled toga pravi usko grlo na Karaman zicari, ceka se po 45min i vise. Bitno da ti naplate skipas ko kajganu onog sveca.

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Kop je ove sezone krs, zicara do Pancica je pokvarena, vise ne radi nego sto radi vec dve nedelje, pa se usled toga pravi usko grlo na Karaman zicari, ceka se po 45min i vise. Bitno da ti naplate skipas ko kajganu onog sveca.

 

Jeste guzva al mi nismo duze od 15minuta cekali. Deluje vizuelno duze cekanje nego sto jeste. 

Duze se ceka na malom karamanu, gobelji (kad radi) i krcmaru.  

 

U svakom slucaju, sramota je da Pančić zicara ne radi, sigurno bi rasteretirale ostale zicare za bar 10-15%.

 

Pozalicemo se skijalištima srbije, bez brige. 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Kop je ove sezone krs, zicara do Pancica je pokvarena, vise ne radi nego sto radi vec dve nedelje, pa se usled toga pravi usko grlo na Karaman zicari, ceka se po 45min i vise. Bitno da ti naplate skipas ko kajganu onog sveca.

+1

Koliko sam skapirao nude minibus transfere na sat vremena od JATovih gore do prelaza preko puta do Srebrnca ko hoće na tu stranu planine, ali svakako je ovo sa žičarom Centar težak fejl za ovu sezonu

Link to comment
28 minutes ago, mustang said:

 

Jeste guzva al mi nismo duze od 15minuta cekali. Deluje vizuelno duze cekanje nego sto jeste. 

Duze se ceka na malom karamanu, gobelji (kad radi) i krcmaru.  

 

U svakom slucaju, sramota je da Pančić zicara ne radi, sigurno bi rasteretirale ostale zicare za bar 10-15%.

 

Pozalicemo se skijalištima srbije, bez brige. 

 

 

 

Ja sam bio prosle nedelje, od sest dana samo jedan je radio Pancic. Utisak je bio da je cela Srbija trenutno na ekskurziji na Kopaoniku, ta jutarnja mi je po pravilu trajala 45 minuta. Zicare bi se mnogo vise rasteretile posto ako zelis da ides na bilo sta sto nije Krst ili Suncana dolina moras da krenes ili sa Pancica ili sa Karamana, ili u ovom slucaju samo sa Karamana.

 

Inace preporuka za bazen hotela Putnik, karta od jutra do 15h je 2500din, ima i par sauna, ja sam najgori dan magle i vetra eskivirao i zapalio tamo i bio potpuno sam na bazenu.

 

27 minutes ago, James Marshall said:

+1

Koliko sam skapirao nude minibus transfere na sat vremena od JATovih gore do prelaza preko puta do Srebrnca ko hoće na tu stranu planine, ali svakako je ovo sa žičarom Centar težak fejl za ovu sezonu

Ironije li, ispada da su najbolje prosli oni sto su odseli dole u Brzecu pa se gondolom uspeli do malog Karamana. Nikad tu nisam koristio i ne znam da li su i tu velike guzve, ali logika mi nalaze da je dole manje skijasa nego u celom centru Kopa.

  • +1 1
Link to comment

Jedno jako glupo pitanje - jel se moze otici na Kopaonik bez da se mora skijati i ici na te zicare i ostalo? Ili te prepoznaju kao uljeza, vezu lisicama, obuku ti ski opremu i bace na sneg da se snalazis medju ruljom? Bio sam davno preko leta dva puta na po par dana a na zimovanju nikad nigde, ako me secanje ne vara. Glupo mi je s 4 banke da ucim da skijam, pogotovo sto levo koleno samo ceka neku takvu priliku da konacno skroz otkaze.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Jedno jako glupo pitanje - jel se moze otici na Kopaonik bez da se mora skijati i ici na te zicare i ostalo?


Mozes, ali ja to ne bih nikome preporucivao, sve je zimi okrenuto skijanju, plus je ogromna guzva, a samo se dodatno grade smestaji, i sve je bezobrazno skupo, od parkinga do restorana. Leti je bolja situacija, tad bi bilo ok, ali ako ti je do zimovanja izbegavaj Kop i Zlatibor (imho), ima toliko drugih planina po Srbiji.

Link to comment

Pa zapravo ogromna vecina ljudi i voli tu guzvu, tu zivost, ja nemam drugo objasnjenje za toliki broj ljudi skoncentrisanih na par planina pored toliko drugih. Meni ta guzva i ne smeta toliko koliko odsustvo bilo kakve druge aktivnosti ako ne skijas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...