Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Prsti, prsti bela staza!

Featured Replies

@barrcode gde je ovo?

  • Replies 522
  • Views 62.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

49 minutes ago, Moća said:

@barrcode gde je ovo?

Sen Žerve-Mežev (Saint Gervais-Megeve) odmah do Mon Blana (centralno na slici)

jako lepo skijalište sa sjajnim pogledom na Planinu. Volimo da odemo tamo kada se stvore uslovi (svež sneg, a hladno), jer zbog ne preterano impresivne visine kvalitetno skijanje često nije zagarantovano. 

image.thumb.jpeg.23ab20f14ce1ecaf055a34651f9b453a.jpeg

Mene zvao drug nedavno da idem umesto njega sa ekipom nasih poznanika u neko italijansko mesto Livigno, njemu iskrsla promena posla pa je morao da otkaze. Nesto bas povoljno ali naravno da sam odbio jer nikad nisam skijao, nemam opremu, kolena mi na izdisaju itd itd... Gledao sam slike sto su kacili, deluje bas lepo, plus su valjda isli i u Svajcarsku u St Moritz jer je blizu. Eto mogao sam biti jaci skijas od Moce ali mrzelo me, ja sam letnji tip i realno siromah a skijanje je za gospodu tajkune...

 

IMG-8396f4c518cd17155bcb86a4bd5a8066-V.thumb.jpg.78c29bba693b9604d2e883404c26a2c4.jpg

 

Pršti pršti bela staza

  • 5 weeks later...

 

U ovoj kafani uvek kazem istu recenicu: neki ovako zive svaki dan 🤷‍♂️

 

 

IMG_6172.jpeg

  • 1 month later...

po svemu sudeći, završena danas još jedna ski sezona. Prerano, nije april ni počeo. Slede "velike" vrućine, snega ima ali će biti potpuno neupotrebljiv. danas smo imali sve: zimski sneg, prolećni sneg, zamrznuti sneg, svež dubok sneg...

1000045018.jpg

  • 8 months later...

Laičko pitanje: šta još u Dolomitima dolazi u obzir po večernjem životu, a da nije Cortina d'Ampezzo? Ne tražimo klabing (ide se s decom, mlađi razredi osnovne), ali bi valjalo da ima neki sadržaj posle staze, a ne kao što čujem da je u Austriji gde predveče gase uličnu rasvetu.

  • 4 weeks later...

U Austriji je sve orijentisano na one male kucice (hütte) ili hotele tj barove u njima. Zato idu i najcesce u grupama od par porodica. Ozbiljna otkidanja od alkohola su tu neizbezna. (Uz grozne racune)

1 minute ago, bags said:

U Austriji je sve orijentisano na one male kucice (hütte) ili hotele tj barove u njima. Zato idu i najcesce u grupama od par porodica. Ozbiljna otkidanja od alkohola su tu neizbezna. (Uz grozne racune)

Ovo nam najavljuješ odmor fantom

D

Takoreci happy hour. rolleyes

Ja inace ne podnosim zimske odmore ali zrtvujem se radi dece. Volim da setam kad padne veliki sneg i to je to. Nekako mi je skijanje previse burzujski sport i imam jake asocijacije na neke idiote iz 90tih. Mada verovatno je da je bagsica u pravu da sam ja jedini idiot. kecman

One of those days.

IMG_0385.jpeg

Nista bez ovih zutih. (

tmp-1767106603003_10801920.jpg

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.