Jump to content
IGNORED

Prsti, prsti bela staza!


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

1 hour ago, mustang said:

@Sandradjer izvadise li ih? 

Izvadise, mokre skroz i izbezumljene. Prvi je uleteo u kanal decko sto iznajmljuje sanke i izvadio tu devojcicu, a onda ostali da pomognu tati. Pritekli su ljudi u pomoc, otisao mokar tata po kola i udjose i odose. Nisu delovali povredjeno, valjda se dete nece razboleti. To je bilo kasno, danas je bilo toplo, sneg se topio i onda je poledilo pa je staza postala veoma brza.

A na 2m od mesta gde su upali su neke metalne sipke koje eto tako stoje tu (kao neka bacena armatura ili kako se vec to zove). 

Da su u to udarili bilo bi krvi i ko zna kako bi prosli. 

Stvarno sramota na sta ovo lici.

Ako prodjem sutra tim delom slikacu da docaram 

Edited by Sandradjer
Link to comment

I ja se nadam, valjda su ih ova skijaska odela zastitila.

Uredno se placa boravisna taksa, mozda ja preterujem i sama sebe preispitujem ali meni to sankaliste izgleda nenormalno 

Edited by Sandradjer
Link to comment

Ja sam bila jednom ili dvaput na Zlatiboru kao jako mala (dakle pre 30 godina :blink: ), ne secam se bas niceg (ni geografije mesta, niti hotela - crna rupa) osim toga da sam uspela da se sjurim sankama u neku vodu pola sata pre nego sto je trebalo da krenemo nazad (vec odjavljeni iz hotela)

Link to comment

Izvestaj sa Tornika, prvi dan radila samo plava staza i oko 12 pocela guzva. Lepa je staza sem onog dela koji je uvek u senci i shodno tome pod ledom. Zbog toga je tu bilo uzko grlo gde se vise izbegavao sudar nego sto se skijalo. Drugog dana radila i crvena staza ali posto se sa iste zice islo na nju guzva je bila od ujutru.
Vodio dva klinca da se prvi put tu spustaju posto sve vreme bili na Obudovici i odusevili se.
Prvog dana video @mustang ali se ona izvadila na sestricinu pa nije videla moje ski umece.
Drugog dana mi je sa zice ispao stap pa sam morao malo offroad da ga nadjem.
Da rezimiram obe staze dobre za par dana skijanja ali je veliki minus samo jedna zica do gore.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

@radisa u pravu si za bazen....kud predlozih. Jos dusu grejem od sinoc.

Ja nisam imao preveliki problem ali ćera mi se smrzla živa... Žena nije ni pokušavala, klinja je pipnuo nogom i rekao "Neću, ladno!" i okrenuo se i odvukao ženu u sobu :D Njega smo razmazili na toplim bazenima, nije mu ništa ispod 30 stepeni prihvatljivo ni da proba...

Link to comment
On 16.1.2022. at 10:01, SNARC said:

 

 

Evo da vam, kao dobri kolega forumas, dam opciju da smanjite sebi troskove dok ste gore

 

 

 

Sad ću da pošaljem ćerku, ona stigla juče...ionako sam joj ograničio džeparac, neka se potrudi malo

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...