Jump to content
IGNORED

Prsti, prsti bela staza!


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Jahorina je slicna prica, mi smo bili posle NG, cekalo se po sat, dva za ski pass, a posle i da se uparkiras u gondolu ogromne guzve. Parkinga ima bas dosta ali se svi provlace po putu i nije bas za malu decu. Najvise Hrvata, po njihovim recima jedino tu im niko ne trazi propusnice, Slovenije, Austrija non stop traze da se pokazuje. Cene bas jake i po hotelima i po apartmanima. Ako neko zeli da se sanka ni to ne moze. Mislim da me je Jahorina poslednji put videla, moze odem nekada preko leta.

Ono sto mi se bas svidelo je malo skijaliste, dakle ozbiljni skijasi neka ne ocekuju previse ali za pocetnike plus one koji bi da se sankaju/setaju, Ravna planina pored Pala, to je 15ak km od Jahorine, ima zatvorena gondola, cene duplo jeftinije nego na Jahorini, ogroman parking, lep restoran. Na vrhu ima i kafic, za sankanje, setanje, i najbitnije nije guzva.

https://www.ski-rp.com/en/

U sustini od svega je najlepsa Romanija, prava priroda, divlji konji, nepregledan sneg.

I golfovi dvojke koji me preticu non stop, najbolji auto ikada napravljen.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Ja se juce ujutru probudih osugavljenog lica. Neki pecati sacuvaj boze.srecom te nemam komplekse al mislim da hotel jedva ceka da nam vidi ledja. 

Idemo danas na nasu teritoriju. 

 

A @Sandradjer je skroz upravu za atv, kocije i ulicu. 

Ovde je pitanje dana kada ce neka neduzna krv da padne. Totalno odsustvo bezbednosti. 

Edited by mustang
Link to comment
5 hours ago, mustang said:

Ja se juce ujutru probudih osugavljenog lica. Neki pecati sacuvaj boze.srecom te nemam komplekse al mislim da hotel jedva ceka da nam vidi ledja. 

Idemo danas na nasu teritoriju. 

 

A @Sandradjer je skroz upravu za atv, kocije i ulicu. 

Ovde je pitanje dana kada ce neka neduzna krv da padne. Totalno odsustvo bezbednosti. 

Jaoj kakva higijena u hotelu, stvarno sramota.

Ne znam kako izgledaju sankalista za decu inace, ali ovo je bez ikakve organizacije i bezbednosti 

Link to comment

Kako se drži Klub A (ako sam dobro razumela, tamo si)?. Meni je to bio baš super hotel, na odličnom mestu, klopa i bazen su bili super ali su sobe već davno bile za penziju (poslednji put sam bila 2013.), što nam nije smetalo da godinama odsedamo u njemu.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
2 minutes ago, I*m with the pilots said:

Kako se drži Klub A (ako sam dobro razumela, tamo si)?. Meni je to bio baš super hotel, na odličnom mestu, klopa i bazen su bili super ali su sobe već davno bile za penziju (poslednji put sam bila 2013.), što nam nije smetalo da godinama odsedamo u njemu.

Ja bio prošle godine... Sve kako si napisala, samo sobe pomalo sredili, ali ništa epohalno...

I voda bi u bazenu mogla biti malo toplija...

Link to comment

Imaju sve sobe nove duseke za spavanje, odlicni su najozbiljnije. Sve ostalo je isto kao i 2013. Jedino su prizemlje potpuno renovirali, imaju lep lounge, pa kao ono oko vatre...

 

 

 

I moja keva se zali da bi bazen trebao biti topliji, meni je ok. 

 

Al osoblje je boli glava. Mnogo su ljubazni svi. 

Eeeee a nekada sam kockala ovde :laugh:

Link to comment



 
Eeeee a nekada sam kockala ovde [emoji23]


Sad me ovo podsetilo, ja sam zapravo svoju kockarsku golgotu zapoceo u hotelu Palisad tu na Zlatiboru tamo negde 94-95. sa 12-13 godina. Bili dve nedelje, u hotelu bile one igrice aparati tipa Street fighter i slicno a u holu bio i neki kazino, poker aparati, ruleti i svasta jos nesto. E tamo sam isao sa ekipom klinaca koje sam upoznao, jebo mi pas mater malu nenormalnu.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, radisa said:

Klub A ima fenomenalno osoblje, ja sam poslednjih 10 godina proveo po hotelima, ali toliku ljubaznost i predusretljivost nisam video ni u Arapskom svetu... 

 

:thumbsup: 

 

Kod njih,, sve moze :D 

 

@Zli Gli eeee i morao si biti lepo obucen za stolove. 

 

pancic ne radi ali krcmar, crvene, gvozdac i desetine drugih rade. Odlican snehz na nekim delovima pa previse skijasa i malcice zaledjeno. 

MLadih ko salate i stranaca, devojaka dosta na daskama al kad vidim klince od 2-3 godine majko mila :wub: 

 

lepi ljudi na sve strane. 

 

cene opreme da kupite, da vam ne padne na pamet ovde! $100 dolara rukavice. Mene moje opljackase sa opremom, od kape do naocara i rukavica almsta cu, one su mi bitnije. Imam neke rezervne stvari al to nije to. Hladno mi. 

 

lice mi prolazi polako, mada sam i dalje sugava. 

sretoh i dj-a iz igala koji sad dj-ishe po hotelima ovde. 

 

a dje si ti? 

a odje sam :laugh:

Edited by mustang
Link to comment
5 hours ago, Zli Gli said:


 

 


Sad me ovo podsetilo, ja sam zapravo svoju kockarsku golgotu zapoceo u hotelu Palisad tu na Zlatiboru tamo negde 94-95. sa 12-13 godina. Bili dve nedelje, u hotelu bile one igrice aparati tipa Street fighter i slicno a u holu bio i neki kazino, poker aparati, ruleti i svasta jos nesto. E tamo sam isao sa ekipom klinaca koje sam upoznao, jebo mi pas mater malu nenormalnu.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Onda se sećaš koliko je mašina bilo u nizovima, poker aparati u jednom redu a jackpot naspram njih. Ako govoriš o lokalnoj ekipi tadašnjih klinaca koji su ordinirali u hotelu, neki od njih su nastavili da ozbiljno kockaju...i poprilično sjebali živote dugovima. Hotel je tolerisao klince za aparatima još kratko vreme dok zli jezici nisu pustili buvu da neko namešta aparate i klinci izvlače ozbiljne pare. Posle su počeli da se pridržavaju pravila da maloletnicima nije dozvoljeno kockanje.

Link to comment

Moram da podelim novi info sa Zlatibora. Pomenuto sankaliste malo iznad (Obudojevica) i njegova bezbednost, e pa danas upade otac sa detetom u ledeni potok :sad:. Devojcica otprilike 7-8 godina. Samo su nestali u rupi 

  • Tužno 1
Link to comment

Nas su pustali coporativno, neki su bili lokalni klinci ali je bilo jos dece gostiju hotela. Bio je taj klosarskiji deo za nas klince i pajsere (aparati) a i taj gospodskiji sa ruletima valjda, i od broja ljudi je uglavnom zavisilo da li ce nas pustiti. Kamo srece da sam ostao samo na igricama[emoji23] Ili npr. da sam se zainteresovao za tenis, otisli cale i ja jednom kao dva fensera ali veze nismo imali pa odustali brzo, i tad nije bilo Djokovica i lozenja jbg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...