Jump to content
IGNORED

Prsti, prsti bela staza!


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

1 hour ago, Moća said:

Ne pratis fabulu nije Kop nego Zlatibor a i u pravu je ako je vec platila koliko je platila onda nemoj da se cigancite sa hranom.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Thank you!

Link to comment
25 minutes ago, mustang said:

 

Ti si mi isto na ignoru odavno 

 

 

Jbga, jednu majku, sestru i sestricinu imam. Lakse meni  njima da dodjem, nego oni meni. Mala smo porodica i trudim se da sto vise mogu provedem vremena sa njima, pogotovu sa malom.  Valjda ce sad tvom plitkom pilecem mozgu nesto od ovoga dopreti.  

 

Bizar ti zivot.  

 

🖕

Ne radi ti ignor na Torniku izgleda, vidi to s direktorom hotela. 
Inace I ja imam samo jednog caleta i kevu i upravo se vratih iz Bg. Jedino sto ih ja nisam vodio i srce zarista u hotele i restorane koji su puni ko sibica i ne znaju sta znaci maska. 

  • -1 1
Link to comment

Gold gondola pise na sajtu 5 osoba max zbog korone 

 

Manijak sto radi pusta nas pet (3 nas plus neka majka sa detetom, majka nosi masku, mi fantomke)  a onda ubacuje jos troje. Mi mu ne damo. Nastane frka na gondoli, on nece da  pusti nasu gondolu,  krene da nas izbacuje, mi necemo da izadjemo. Zena ta isto moli da ne pustaju vise ljudi...i sedimo mi unutra, on ne pusta. Na kraju neki otac sa malim detetom uleti, valjda se on jedini nije bojao sa nama grlatim zenama :isuse: ...kaze ne mogu da cekam da se vi dogovorite, smrzoh se. U pravu ste vi, al da ne zadrzavamo red.  

 

 

 

Link to comment

@mustang

kuku gde si našla Zlaatibor od svih usranih planina u Srbiji. Ja bio krajem oktobra na nekom Kongresu - i još je gore nego što ga pamtim :D

Tamo su ubedljivo najveće bitange i pederaši u Srbiji a usluge su redom prevare - ja bio u nekom fol dojajnom rstoranu tamo iza Irish Puba - doneli nam neki specijalitet - neke vusrane tortilje koje su pržene u nečemu za šta sam posle teške rasprave ustanovio da je užeglo palmino ulje. Nejestivo govno. 

Najbolja fora što su odma došli neki gazdini trogloditi koji su bili u fazonu - šajeproblem, bato? 

Tu je umalo došlo do incidenta - na sreću, ispalo je da je sa mnom u društvu neka gazdina familija i još podmladak SNSa sa lokala pa je uleteo gazda koji se do jednog trenutka pravio mrtav i dobili smo gratis klopu, nekakav specijalitet - stek - koji je takodje bio nejestiv. 

Odvratno, odvratno mesto - drugo za koje sam se zarekao da više nikad neću kročiti - prvo je Crna Gora u koju ponosno ne ulazim since 1990. 

Kad su u pitanju planine meni ostaje još samo Tara koja je koliko toliko sačuvana - uz ogradu da nemam pojma kako je na Staroj Planini u onom fesni hotelu. 

 

Link to comment

@steins ne pitam se ja, kod mene su alfa majka, sestra a bogami i sestricina a sa njima nema negotiations :laugh:

 

Idemo na kop za koji dan, na isto mesto i isto odstojanje. Klub A. 

Imam los utisak o Zlatiboru, te "sajebilo glave" vec sam srela. Unakazena planina sa gradnjom. Precenjeno sve. A puteve ciste do mojega. Utisak mi je da Zlatibor drze crnogorci (Nikšić, Plejvlje ekipa po naglasku bih rekla) 

 

Sutra/prekosutra kupujemo lance za kop, valjda cu nauciti preko YouTube da ih stavim :D 

 

Mala je odusevljena jer je ucim dasku da vozi i napolju smo. Posle sam otisla do saune sa parom pa u ladan tuš x3, prijalo. 

 

U Igalo si pozvan, mada ti ne garantujem stomacni virus da neces fasovati :laugh:

 

Pogled sa sky restoran koji se vrti u krug u torniku

Screenshot_20220111-222204.jpg

Screenshot_20220111-222237.jpg

Edited by mustang
Link to comment
33 minutes ago, mustang said:

@steins ne pitam se ja, kod mene su alfa majka, sestra a bogami i sestricina a sa njima nema negotiations :laugh:

 

Idemo na kop za koji dan, na isto mesto i isto odstojanje. Klub A. 

Imam los utisak o Zlatiboru, te "sajebilo glave" vec sam srela. Unakazena planina sa gradnjom. Precenjeno sve. A puteve ciste do mojega. Utisak mi je da Zlatibor drze crnogorci (Nikšić, Plejvlje ekipa po naglasku bih rekla) 

 

Sutra/prekosutra kupujemo lance za kop, valjda cu nauciti preko YouTube da ih stavim :D 

 

Mala je odusevljena jer je ucim dasku da vozi i napolju smo. Posle sam otisla do saune sa parom pa u ladan tuš x3, prijalo. 

 

U Igalo si pozvan, mada ti ne garantujem stomacni virus da neces fasovati :laugh:

 

Pogled sa sky restoran koji se vrti u krug u torniku

 

 

 

Ne brini, na stomačne vir5use sam naviko - na posletku, zbog profesionalne deformacije uvek sa sobom nosim ne malu apoteku nego malu kliniku :D

Iako mi je za Igalo tek dublja strepnja nego nada. 

 

A ovaj restoran je pobedio sve! :wub:

Link to comment

Javljam se sa Zlatibora. Lepo su mi ljudi pricali da ne dolazim ovde. Tako da mogu slobodno reci sad i nikad vise. 

Guzva ogromna, automobila i ostalih motornih vozila milion. Hrana odvratna pa kuvam :)

Ne mogu recim opisati kako ovo ovde izgleda.

Bolje strane su smestaj, mnogo snega, zima i uzivanje je mimo guzve.

Ali svakako ne dolazite ovde

Link to comment

Sestricina i ja smo izašle iz kola i krenule put staza jer je kolona bila bar dva km i jedva se pomerala. Ljudi iz suprotnog pravca su nam rekli da cemo min sat vremena cekati da prodjemo neku kucicu gde se placa prolaz. Brzo smo iznajmile skije i možda još isto 10min za ski pass jer smo zaboravile da ga dopunimo online. 

Staza samo jedna radi, plava, koja je na dva mesta pomalo zaledjena al ok. Al maloj je bilo hladno pa smo svratile do kafane, ja na tri dunje ona na toplu cokoladu. Na zicarama uzimajte prvi levo red, najmanje se ceka. Guzva je u gradu, a vala i na stazi.  

 

U neku ruku drago mi je da je dosta porodica sa decom napolju i da ih uce da skijaju ili se sankaju i da se cuju razni naglasio i jezici, ne samo iz srbije vec i cg, albanci, hrvati, kinezi...

 

Danas su jelke skroz prekrivene snegom bile, sve se lepo caklilo kao u bajci. 

Mana, miskim da je sve precenjeno i preskupo. 3000 rentanje skija za pola dana (dosle smo u jedan a zicara radi do 4, spustile se dva puta. Ne znam da li je cena 1500 po osobi ili je 2000 za odraslu a 1000dinara za decu). Ski pass, pola dana za nas dve, 2600dinara. 

Gondola je 1000 po odrasloj osobi, povratna. 

Mozda ne bih trebalo da poredim usa cene i uslugu sa zlatiborom al bukvalno je nebo i zemlja. 

A da mi platis vise ovde ne dolazim. Smem li i jos da se zalim na hotel? :laugh: 

 

 

 

Screenshot_20220113-174425.jpg

Screenshot_20220113-174509.jpg

Edited by mustang
Link to comment

@mustang

I meni da plate ne dolazim. I dalje sam sokirana. 

Zali se na hotel, a ja cu na hranu. 

Posto ne ulazim u restorane i slicno, narucili smo hranu iz nekog restorana ima super ocene. To je bilo uzasno. Njoke sa kao da su przene u nekom ulju, masno, masno, masno. Bilo mi je muka, a jedem sve i nisam probirljiva. 

 

Link to comment
15 hours ago, Zli Gli said:

Zlatibor teski sabanizam godinama unazad, seljana nevidjena

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Voze one motorne skije kao ludaci. Postoji malo skijajiste i sankaliste u gradu koje lepo izgleda i puno je snega i dece. 

E sad bezbednost, -beskonacno. Npr. Kraj sankalista je jedna ulica kojom prolaze konji i kocije, ona motorna kola sa velikim tockovima,ne znam kako se zovu, motorne skije. Decu love roditelji tu da ne izlete na ulicu i padaju kad ih pokose u onim letecim gumama. Ne znam da li sam docarala, sankaliste izbija na ulicu prometnu, a preko ulice je rupa gde kopaju neke temelje za jos jednu zgradu. Neverovatno zaista 

Edit:

Za mene danas Tornik da popravim utiske :D

Edited by Sandradjer
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...