Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

JOk, nije ni taj, sećam se Tamne strane meseca zbog okultnih elemenata. Najbliže što sam izguglao na netu je Moontrap (1988)

Link to comment

Juce malo pogledao film Staljingrad (1989). Film se zavrsava (ide dok traje odjavna spica) "poznatom" klasicnom muzikom, a ja uopste ne mogu da se setim ni autora ni naziva. Pokusah da nadjem na googlu al ne umem.

Ima li neko pojma o cemu se radi? Hvala.

To bese neka kilava perestrojka koprodukcija ako se dobro secam, ali je muzika koju si pomenuo:

 

 

Zavedena je kao Koncert za klavir i orkestar broj1, opus 23, u B molu

 

Uostalom  :):

 

00dc511a_zpsytgz2yl3.jpgCajkovski, Nemacka 1945.

Fotografiju je ipak snimio 1 ozbiljan covek.

Edited by namenski
Link to comment
  • 1 month later...

Potreban mi je Filipovićev "Pored mene", iz privatno-poslovnih razloga. Ako neko zna kako doći do istoga, molim PM.

Link to comment
  • 1 month later...

Engleski policajac, zaduzen da u civilu prati navijace, taj rad, na kraju i sam postaje?

Zavrsna scena, on u koloni navijaca, kolege iz obezbedjenja ga posmatraju...

Link to comment
  • 4 weeks later...

devedesetih je na drugom programu RTSa emitovan domaci mokumentarac o tome kako je hitler preziveo drugi svetski rat i skrasio se u argentini. zna li neko kako se to zove?

Link to comment

devedesetih je na drugom programu RTSa emitovan domaci mokumentarac o tome kako je hitler preziveo drugi svetski rat i skrasio se u argentini. zna li neko kako se to zove?

 

Ima jedan interesantan "dokumentarac" Ljubomira Radovanovica iz dvedesetih. Adolf Hitler ili istine i lazi:

 

http://youtu.be/4Dyg9gy8syw 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Link to comment

Ko nije gledao neka ne otvara

Ono, na osnovu Šperove beležnice? Gdje Vujke glumi Hitlera na Dorćolu pred kraj filma, lafo neki opskuran snimak? :D

Edited by James Marshall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...