Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

sad gledam trailere, ne, nije. a i snimljen je 1989, dakle ne bi stigao za taj fest, a znam da je bio taj jer je poslednji koji sam gledao na kolarcu na neko mufte (novinarske projekcije)

Link to comment

Pokusavam da se setim filma koji sam gledao na FEST-u, vrv 1988, iste godine kad i Ime ruze i La bambu. Americki film, drama, junaci su neka starija tinejdz generacija koja se drogira kroz film. Prilicno spora prica, apsolutno ne mogu da se setim zapleta ako ga je i bilo. Ruralni neki predeli.

 

Da nije River's Edge?

Link to comment

Ako jeste, onda mu je opis loš. Van Sant još i ume da bude dosadan mnogima, mada kasnije mnogo više nego na počecima karijere, a mladi Tim Hunter nije nipošto imao sporu priču, a i teško da bi zaboravio zaplet kakav je u Obali reke...

 

U stvari, ključno pitanje je kako zaboraviti čuvene epizode iz oba filma. Onu Williama S. Burroughsa i onu Dennisa Hoppera, pa nagađam da nije nijedan od navedenih filmova...

 

edit: sada vidim da je Van Santa već odbacio. Promakla mi njegova replika...

Edited by Ajant23
Link to comment

I ja ga prilično volim. Bio mi je jedan od omiljenih kada sam bio klinac. U to doba su često potencirali dve uloge "novog" Hoppera, tu i onu iz Plavog somota, što su mi tada bili baš dragi filmovi.

 

Dugo sam verovao u Tima Huntera zbog tog filma, ali on je blago nestajao i na kraju završio na televiziji gde je, paradoksalno, ponajviše radio na seriji Mad Men, koju baš mnogo i ne volim...

Edited by Ajant23
Link to comment

Pokusavam da se setim filma koji sam gledao na FEST-u, vrv 1988, iste godine kad i Ime ruze i La bambu. Americki film, drama, junaci su neka starija tinejdz generacija koja se drogira kroz film. Prilicno spora prica, apsolutno ne mogu da se setim zapleta ako ga je i bilo. Ruralni neki predeli.

 

Shy People (1987)

 

s-l225.jpg

Link to comment

Mislim da je relativno novi film, holivudski. Zakacio sam deo scene sa Mirjanom Jokovic, glumi neku profesorku glume ili tako nesto. Mislim da je sporedni lik u filmu, a glavni cini mi se Tom Henks, ili neko drugi u tom rangu.. zbog Mirjane bih pogledao film.

Link to comment

Mislim da je relativno novi film, holivudski. Zakacio sam deo scene sa Mirjanom Jokovic, glumi neku profesorku glume ili tako nesto. Mislim da je sporedni lik u filmu, a glavni cini mi se Tom Henks, ili neko drugi u tom rangu.. zbog Mirjane bih pogledao film.

 

At Middleton (2013) teška™ limunada

 

at-middleton-at-middleton-theatrical-pos

Link to comment

A pade mi jos jedan na pamet, davno sam ga gledao, al nisam do kraja. Mozda glumi Tom i ovde, zato se setih, al mozda je James Caan ili cak Ed Haris. Elem, radnja je u skorijoj buducnosti gde svet polako izumire, odnosno deca se sve teze radjaju. Samo pojedine mlade zene jos mogu da radjaju, pa su one na neki nacin dodeljene istaknutim muskarcima, valjda su to neki cinovi u vojsci i politicari. Film nije neki kvalitet, al me zanima kako se covecanstvo spasilo :)

 

Hvala dobri ljudi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...