Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Juce malo pogledao film Staljingrad (1989). Film se zavrsava (ide dok traje odjavna spica) "poznatom" klasicnom muzikom, a ja uopste ne mogu da se setim ni autora ni naziva. Pokusah da nadjem na googlu al ne umem.

Ima li neko pojma o cemu se radi? Hvala.

Edited by Nesh
Link to comment

Tražim film, gledao ga pre dvadesetak godina na RTL-u (nemačkom, dakle kontam da nije bio prikazivan u nas), koliko se sećam mix SF i horora.

Priča otprilike ide ovako, misija astronauta sleće na Mesec i pronalazi ogroman vanzemaljski brod ili gradjevinu, ulazi unutra i valjda samo jedan od astronauta  uspeva da se izvuče živ....samo toliko se mogu setiti, jako davno je bilo. Baš bih voleo da saznam koji je film u pitanju.

Hvala unapred

Link to comment

Ne, znam za Event Horizon (to mi je jedan od 10 omiljenih SF-ova). Ovaj je stariji, opskurniji film i mislim da nije prikazivan kod nas

Link to comment

Tražim film, gledao ga pre dvadesetak godina na RTL-u (nemačkom, dakle kontam da nije bio prikazivan u nas), koliko se sećam mix SF i horora.

Priča otprilike ide ovako, misija astronauta sleće na Mesec i pronalazi ogroman vanzemaljski brod ili gradjevinu, ulazi unutra i valjda samo jedan od astronauta  uspeva da se izvuče živ....samo toliko se mogu setiti, jako davno je bilo. Baš bih voleo da saznam koji je film u pitanju.

Hvala unapred

 

Mogao bi biti "The dark side of the moon" iz 1990., gledala sam samo inserte na Sok koridoru. Astronauti se zaglave na drugoj strani meseca i sasvim zgodno, kao u filmu :D, nalete na drugi satl, a kada udju u njega krene haos.

http://www.imdb.com/title/tt0099364/

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...