Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

nije, nije, radnja je smeštena pedesetih godina, vlasnik porodične rudarske kompanije, bonvivan, živi hazardno, kod kuće ga čeka porodica  a ovaj se opija, potpisuje uguvor o nastavku rada firme kako bi svi preživeli;

ali u nekom pabu zatiče nekog sasvim normalog čoveka koji izgleda u dlaku isto i odlučuje da zameni identitet s njegovim...

Link to comment

nije, nije, radnja je smeštena pedesetih godina, vlasnik porodične rudarske kompanije, bonvivan, živi hazardno, kod kuće ga čeka porodica  a ovaj se opija, potpisuje uguvor o nastavku rada firme kako bi svi preživeli;

ali u nekom pabu zatiče nekog sasvim normalog čoveka koji izgleda u dlaku isto i odlučuje da zameni identitet s njegovim...

hahaaa. sad me seti filma kojii sam gledao jednom sa 4,5 godna. sa čkaljom jedan film u fabričkom okruženju. blizanci, 1 je umišljeni drektor, drugi je mali čovek - sindkalac. onda zamene mesta, međutim sindkalac totalno npostane direktor, a direktor se prihvat uloge malog čoveka.

 

sad izguglah - bog je umro uzalud

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • 3 weeks later...

Francuski film, devojku pokupi policija za neku sitnu krađu i jedan od policajaca koji ju je priveo siluje je u ćeliji.

Njen dečko saznaje za to i sprema sa ortakom osvetu. Zna li ko?

 

Ne znam šta nisam guglao sve i ne mogu da nađem.

Link to comment

Francuski film, devojku pokupi policija za neku sitnu krađu i jedan od policajaca koji ju je priveo siluje je u ćeliji.

Njen dečko saznaje za to i sprema sa ortakom osvetu. Zna li ko?

 

Ne znam šta nisam guglao sve i ne mogu da nađem.

taj sam gledo, mislim na nekom festu.

decko vozi bemvea i sljaka u nekoj fabrici.

i lici malo na vin dizela.

 

al da me ubijes kako se zove.

Link to comment

taj sam gledo, mislim na nekom festu.

decko vozi bemvea i sljaka u nekoj fabrici.

i lici malo na vin dizela.

 

al da me ubijes kako se zove.

Da, da, to je taj film. Samo ortak mu je ćelav i liči na Vin Disela, ne momak od devojke.

Gledao na nekoj lošoj kopiji pre ko zna koliko godina, skoro se setio i nikako da nađem film.

Link to comment

Ja za svaki slucaj da kopiram ovaj moj raniji "inquiry" ovde, necete mi zamjeriti. Jednom ranije je imalo efekta, kad sam trazio film "Pet minuta raja". Mozda i sada naidjem na pomoc.

 

Tragam za jednom skandinavskom serijom (moguce danskom) koja se kod nas (barem na nekadasnjoj TV Sarajevo) emitovala otprilike 1989 / 90 / 91, tih godina. Bila je prevedena kao "Vir". Tako kao drama, krimic, mozda od nekih 10ak epizoda, mozda i manje.
Ako neko pamti tu seriju, zna original naziv ili IMDB link, neka javi, bicu zahvalan.

Link to comment
  • 2 weeks later...

pronasla film koji me je dugo, dugo mucio...naime, film nije bio bogznakakav, ali je sniman u marakesu pa su mi ostale u secanju slike grada, prelepih vila i krajolika kao i to da je rec o nekakvom trileru, uslovno....dakle, zaboravila sam i ko je glumio i ko je rezirao /film sam gledala na tv-u/ ali kad god bi se pomenuo maroko ili marakes, meni su scene iz tog filma bile pred ocima...i danas nasla na imdb-u, pretrazujuci lokacije snimanja, da je rec o filmu Unveiled, pogledala trejlere i da, to je to :-).

 jos samo da nadjem negde kopiju filma, pa da uzivam u maroku, a da ne moram da se smaram putovanjem, letenjem, smestajima i sl ;-)

 
Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...