Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

japanski film: ona, njen muž i prijatelj planinare i dešava se nesreće zbog prerezanog konopca.

Edited by djordje geprat
Link to comment
  • 2 weeks later...

Iz kog dela beše masovno silovanje čini mi se ispod baldahina (stoje likovi u beskrajnom redu) dok klinac,čini mi se plave tršave kose, peva neku čudnu melodiju (mali se ako se ne varam provlači kroz ceo film)?

Film star bar 30-ak god.

Edited by Barti66
Link to comment

Nije.Msm da radnja uopšte nije u 20. veku a jedna od zaista upečatljivih karakteristika filma je to iritantno "zavijanje" klinca od nekih 10-12 godina bele tršave kose koje se inače provlači kroz ceo film,ako me sećanje dobro služi.

Edit:čini mi se da je taj klinac čak napravio i muz karijeru...

Edited by Barti66
Link to comment

taj sam gledo, mislim na nekom festu.

decko vozi bemvea i sljaka u nekoj fabrici.

i lici malo na vin dizela.

 

al da me ubijes kako se zove.

Našao, prvo sam guglao francuskog glumca koji liči na Vin Dizela :lolol: pa kako nisam imao sreće, 

počnem da razmišljam o glumici. Upadnem u skoro hipnotisano stanje i javi mi se da bi mogla 

da bude ona riba iz Plaže, i bi na kraju.

 

http://www.imdb.com/title/tt0269138/

 

Nego je problem što nigde nema da se kupi, sve sam pretražio.

Link to comment

Iz kog dela beše masovno silovanje čini mi se ispod baldahina (stoje likovi u beskrajnom redu) dok klinac,čini mi se plave tršave kose, peva neku čudnu melodiju (mali se ako se ne varam provlači kroz ceo film)?

Film star bar 30-ak god.

The Baby of Macon

Link to comment

Nažalost nije...rekao bi da je ovo što ja tražim dosta teže i bizarnije....a i muzika je onako...za samoubistvo.Klinac samo stoji i peva i stariji je nekoliko godina nego ovaj iz tvog predloga.Jedino mi se čini da je iz slične epohe.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...