Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

ajkad svi pitaju...film rekao bih iz 80tih, eventualno kraj 70tih.

glavni lik je vijetnamski veteran koji nekako biva upleten u neke kriminalne aktivnosti.

secam se kraja filma kad opkoljavaju kucu u kojoj se nalazi, biva naravno rokanje, secam se da ubiju nekog konja napolju bez veze, on ih sve pobije, i onda peske ide, vrv smrtno ranjen, autoputem oslanjajuci se na m16, poput sejna, samo bez konja.

kod nas su ga, cini mi se preveli kao pasji sinovi, i nema veze sa onim filmom sa viljemom holdenom.

Link to comment

Ne verujem, setio bi se Tommy Lee Jonesa, a i mislim da je u Rolling Thunderu zadnji obračun u bordelu. Baš je i mene zaintrigiralo šta bi moglo da bude.

Edited by Jeremija
Link to comment

nije, ali hvala na podsecanju, moracu i njega obnoviti.

 

kraj je bas sejnovstina, on odlazi (tj odsepa) ranjen, i cini mi se da u poslednjem kadru vidimo njegovu puskaricu i onu vojnu ogrlicu okacenu na ogradu autoputa.

Link to comment

ajkad svi pitaju...film rekao bih iz 80tih, eventualno kraj 70tih.

glavni lik je vijetnamski veteran koji nekako biva upleten u neke kriminalne aktivnosti.

secam se kraja filma kad opkoljavaju kucu u kojoj se nalazi, biva naravno rokanje, secam se da ubiju nekog konja napolju bez veze, on ih sve pobije, i onda peske ide, vrv smrtno ranjen, autoputem oslanjajuci se na m16, poput sejna, samo bez konja.

kod nas su ga, cini mi se preveli kao pasji sinovi, i nema veze sa onim filmom sa viljemom holdenom.

 

Možda ovaj?

Link to comment

moguce, vidim da mu je tako bio prvobitni naziv zapravo. ali psi rata valjda bese i onaj sa kristoferom volkenom?

 

edit: ovaj se zapravo trebao zvati dog soldiers.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ma, Black Moon Rising...

 

A, taj iznad Karel Reisz i jeste za ignorisanje. Reditelj Subotom uveče, nedeljom ujutro, a pre Ženske francuskog poručnika i Svi pobeđuju po Arturu Mileru, taj film mu i jeste za ignorisanje zato ga Toni i jeste zaboravio, pa sad provocira da vidi ko će prvi da ga se seti uprkos lepom ukusu i finijim manirima...

Edited by Ajant23
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...