Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ovo je u stvari Tražim seriju... ali nemamo tu temu, a da ne otvaram samo zbog ovog.

 

Dakle:

 

Britanska, humoristička, gledala sam prvih 15 minuta prve epizode, negde oko 2000. čini mi se...

 

Mladi političar se budi ujutru posle lude noći, mamuran. Prethodni dan su bili i izbori za parlament, ali on je bio u izlasku i nije pratio rezultate.
Shvati da ima zakazano gostovanje na televiziji, brzo se onako mamuran obuče i juri ka televiziji i usput pokušava da sazna rezultate izbora (jer o tome treba da priča u emisiji, uživo). Ali svi pokušaji da sazna ko je pobedio, dok juri kroz grad mu se izjalove na najnemogućije načine i on ulazi pred kamere, i odgovara na pitanja voditeljke blefirajući.

Dalje ne znam.

Link to comment

Domaci amaterski "film" star nekih 5-10 godina.

 

Secam se nesto devojka dolazi da stanuje kod nekog lica u kolicima za kog se na kraju ispostavi da folira da je paralizovan pa krece da se sveti nekome.

 

Tezak drek al me nesto zanima.

Edited by katamaran
Link to comment

Treba mi film od kog se secam samo jedne scene kada sam bio bas mali. U pitanju je neka naucna fantastika, gde se ljudi biju u nekim giga robotima i ide scena gde se dva giga robota tuku, jedan pada i covek izlazi iz njega, medjutim nadje pesnicu svog giga robota nesto prespoji i lansira rakete u drugog giga robota. Znaci neki trash 1/1

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

kako se zove iranski film u kome na pocetku mladic i devojka treba da se vencaju kako bi okoncali porodicnu zavadu, medjutim u pola svadbe devojka se razljuti i odluci da nece da se udaje za dusmana? istovremeno jedna od porodica kupila je autobus i planira da zaradjuje prevozeci ljude do grada, onda iz pizme i ova druga porodica kupuje autobus, pa se tamice ko ce jeftinije da vozi, mislim da na kraju i plate putnicima da bi s njima isli. nekoliko puta mislim da idu po savete kod nekog starca-mudraca koji drzi veliki broj cilima na suncu, ali im ne pada na pamet da ga i poslusaju. secam se filma iz neke retrospektive iranskog flima sa artea recimo 96-97, sad me je ovaj oskar podsetio na njega i volela bih opet da ga pogledam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...