Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

Ma, Black Moon Rising...

 

 

 

E, taj.  :thumbsup:

 

A zaboravio sam da je Sara Konor bila ta žena. To verovatno dok se pripremala za gerilski rat protiv mašina i obučavala sina.

 

:wub:

 

6482a42e67cbae35ba3bc986354546a2.jpg

Edited by Bujodrag
Link to comment

A ja ne mogu da verujem čega se sve (pri)sećam iako se ni tad nisam naročito interesovao za filmove   :blush:

 

 

Ne mogu ni ja da verujem da pominješ video klubove u kontekstu osamdesetih baš na današnji dan, dvadesetog oktobra u čijem je bioskopu ovo bio reprezentativni film...

 

 

Wow. Sjajno.

I ti svašta pamtiš

 

:lolol:  :)

Edited by Bujodrag
Link to comment

Ne mogu da verujem da sam odrasatao tokom osamdesetih, i nikada čak ni čuo za Black Moon Rising, iako sam uzimao svakav trash iz video klubova.

vrh film, imas preskok avtom sa krova na krov nebodera
Link to comment

vrh film, imas preskok avtom sa krova na krov nebodera

 

 

Moraću da ga odgledam, čitam sada na IMDB-u da je Karpenter napisao priču, pa ako je loš, barem će biti zabavno loš..

 

 

Samo mi nikako ne ide u glavu da ga se uopšte ne sećam, sad da me pitaš o filmovima (ili igricama) iz tog perioda mislim da bih se skoro svega setio. :lolol:

Edited by Jeremija
Link to comment

Citam neki random tekst na netu pa me zaintrigirala prica o nekom filmu

 

...I onda, dok još nisam počeo da tonem, na pamet mi pada SF film koji sam gledao još kao klinac, pre 40 i kusur godina.
Inače me SF i filmovi poput Gospodara prstenova, nikada nisu privlacili. Potpuno sam racionalan, čvrsto stojim na zemlji i interesujem se samo za konkretne ovozemaljske stvari. Ali taj film me je jos onda dojmio. U njemu se junaci šetaju nekim ostrvom i kako šta pomisle, to počinje i da se dešava. Čovek spomene drugi sv. rat i najednom iznad njih nadleću avioni iz pomenutog rata. Seti se svoje žene i ona se stvori ispred njega...

 

 

 

Prepoznaje neko?

Link to comment
A psychologist is sent to a station orbiting a distant planet in order to discover what has caused the crew to go insane.

 

Ne verujem da je ovo ali bih i Solaris konacno mogao da pogledam

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...