Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

treba mi naslov filma koji je nedavno bio na nekom od kanala (gledao sam samo početak).

otprilike, radi se neki psihološki eksperiment: trojicu smeštaju u neku sobu i prati se njihovo ponašanje u toku neka 72 sata (valjda). kamera snima prilično dokumentaristički.

moja žena ga je odgledala do kraja a na tom kraju dešava se totalni pičvajz sa krvlju do kolena.

hvala unapred. 

Link to comment
  • 1 month later...

Ah, fin je to filmić, javi i ti ovde ako nađeš :). No, meni sada treba nešto drugo - "Svaki je čovjek dobar čovjek u rđavom društvu", Rajka Grlića.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ovogodišnji. ruski, ili se dešava u rusiji, krimi žanr, odmah posle rata se desilo neko ubistvo i detektivi rešavaju...

možda ima broj u nazivu filma, a možda i nema

:ss1:

Link to comment

:)

 

dragojević ga na tviteru preporučio, kao nije loš

 

Teško ću to proveriti, alergičan sam na američke filmove o Rusiji. Inače je povučen iz prikazivanja u Rusiji, pošto je ministarstvo predložilo distributeru da ga povuče, a ovaj je naravno prihvatio. Zatim sam čitao mnogo reakcija tamošnjih filmadžija, tipa " Dajte ljudi, nema smisla što se film zabranjuje. Jeste loš, al' je skroz benigni triler, nema nikakvog razloga". :)

Link to comment

kako sam provalio on na tw piše o filmovima koje je gledao u bionji, u mom slučaju ocena filma pogledanog u bioskopu je uvek za 1.0, 1.5 veća nego kad ga gledam na tv ili tabletu

 

žao mi je samo što ih ne gledam češće

Link to comment

Teško ću to proveriti, alergičan sam na američke filmove o Rusiji. Inače je povučen iz prikazivanja u Rusiji, pošto je ministarstvo predložilo distributeru da ga povuče, a ovaj je naravno prihvatio. Zatim sam čitao mnogo reakcija tamošnjih filmadžija, tipa " Dajte ljudi, nema smisla što se film zabranjuje. Jeste loš, al' je skroz benigni triler, nema nikakvog razloga". :)

 

Pisao sam o premijeri tog filma u SAD na drugom topicu:

 

 

 

Nažalost, Child 44 (2015) po scenariju Richarda Pricea i u režiji onog Daniela Espinose kome na špici uglavnom prethodi Ridley Scott kao producent, doživeo je totalnu katastrofu sa 621,812 dolara (radim copy/paste cifre pretpostavljajući da im je svaki dolar bitan obzirom kako su prošli) širom 510 ekrana. Ovo će napustiti sve bioskope pre no što se prodaju poslednje kokice ispržene prošlog četvrtka. Inače, Tom Hardy i Gary Oldman igraju glave uloge.

Link to comment
  • 2 weeks later...

zaboravio sam ime tog britanskog filma iz 2014te ili 2013te godine, radi se o dva čoveka identičnog izgleda i zamene identiteta, pedestih godina prošlog veka;

zna li neko ime tog filma?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...