Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

šo se mene tiče ovo je jedna od onih smaračkih sezona, sledeća će biti bolja. odgledao sam dve ipo, zaspao sam tokom treće. jason i deda mu su dosta zabavni, dobar je bio vil kad se umalo nije ubio na suncu, sobotka je dosta podbacio... to je nešto na prvu loptu.ozbiljno mislim da je ovo vreme za kraj serije. ostali momenti naprosto više nisu zabavni. gledamo ih po šesti put.jedino su nove ribe dobre.

Link to comment

Poslednja jeste osušila, ali mi sezona ide sasvim dobro za sada. Naravno, dobro po TB standardima. Serija se negde u trećoj sezoni definitivno isprofilisala i to je sad to, more of the same iz sezone u sezonu, na moje veliko zadovoljstvo.

Link to comment

U jebote! Koliko god da je prošla osušila, toliko je ova spalila!Samo jedna jedina potpriča nije pretrpela potpuni obrt. Kao da su se resetovali. Moar! A verujem i da će homoerotska scena biti poslastica za neke. :)Ne mogu da dočekam sledeću.

Link to comment
U jebote! Koliko god da je prošla osušila, toliko je ova spalila!
Odlična epizoda. Ovao nešto sam mogao da zamislim tek na kraju ove sezone. Ko zna šta će sad sve biti. Opet sam se primio.
Link to comment

Da, sad vidim da nisam ni prokomentarisao. Super je bila i ova epizoda. Samo, kako se stvari brzo razvijaju, ne znam kako će da doteraju do kraja sezone.Ona bivša sveštenikova žena je...ne znam šta drugo da kažem osim bremenite tri tačke...

Link to comment

Ja ne znam stvarno više šta će da rade u drugoj polovini sezone, jer su od sinoć sve živo razbucali i ispretumbali, već treći put ove sezone.Nego, čujem sa više strana u mojoj okolini da je došlo do zasićenja™, ali meni je i dalje sve strava. Samo mi fale malo vampiri i Džesika.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ja ne znam šta je ovo bilo. Najgora epizoda True Blooda ikad, i to ubedljivo. Prosto neverovatno koliko je sve bilo sranje i dosadno i potpuni raspad. Ostala je još jedna do kraja i nadam se da će stvari da se promene, jer ovo nije moj True Blood. :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...