Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

Genijalno scenarističko rešenje, ubiješ jednog dečka, a drugog resetuješ. Mada, sumnjam da će Suki ponovo da završi sa Bilom, pre mi nešto vuče da će da i ona pogine do kraja. Ili ko zna šta već.

Link to comment
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

ama završiće sa Bilom, to se zna od početka.

 

bruka kolko je glupo, na ovu vrućinu nešto teže podnosim nego inače. ali Džejson u svakoj epizodi izvadi stvar. ja bih tako rado gledao spinof pandursku seriju sa njim i šerifom Endijem.

e da, sviđa mi se bontomska rulja, šteta što ih razjuriše sa one lokacije :D

Link to comment

Endi je malo slabiji za sada ali proradiće. Džejson je neprejebiv. Modern man deo je najbolji za sada u ovoj sezoni. 

 

Dobar je i jur uan metafizikal fak Lafajet ali isto kao Endi. Može to bolje. 

 

Sve ostalo je - tjah.

Link to comment
  • 2 weeks later...
:lolol: jel izbrojao neko koliko je bilo patetičnih dijaloga u ovoj epizodi? celo selo, svako je sa svakim prozborio koju o ljubavi, gubitku, smrti i opraštanju. valjda su se ispucali za ovu sezonu.
Link to comment

Bljesnu ponekad Eric, Pam, Jason, ali, ne znam,,,ima mnooogo proseravanja. 

 

Umro sam od smeha ovu sad epizodu na Pamino: ohhh, my gawwd, I'm a republicunt  :lolol:

Link to comment

Nisam gledao do sada, da li vredi da krenem...

Neke serije su mi na pauzi, komedije retko gledam, pa mi je izbor malo suzen.

 

Probaj svakako. Prvih nekoliko sezona su stvarno dobre. Naročito druga i treća, tek posle se raspadne, a poslednje dve su slabe. Nije samo komedija, ima i horora nešto, ali gomila dobrih riba i frajera, super likova i dobre muzike.

Link to comment

Nisam lepo formulisao. Mislio sam na komediju, kao zanr u celini, odnosno serije tog tipa.

Seinfeld je izuzetak. To je serija, koju kompletno pogledam svake godine.

 

Ok. Probacu kasnije. Nije se desilo, da ste mi preporucili nesto, a da nije bilo bar marginalno dobro. ^_^

Link to comment
  • 4 weeks later...

Okej. Ovo je definitivno najbolja epizoda u svih sedam sezona. Nije bilo slabog mesta.

 

nemoj zajebavati. mislim, i ja se radujem zbog Džindžer, ali

 

smejalo mi se i istovremeno rigalo dok sam gledao kako Arlin teši Suki jer će dečko da joj umre tri epizode nakon što je tešila jer joj je dečko umro.

Suki je veliki balast serije, smaraju sa svim razrešenjima njenih vekovnih emotivnih drama... ko se više seća šta je bilo između nje i Sema pa da mu je bitno njegovo oproštajno pismo?

a Džesika je tragičar sezone, strašno šta radi iz epizode u epizodu :lolol:

 

Link to comment

Ne mora spojler, prošla dva dana. Dobra je bile epizoda, opraštaju se pa im je lako, ne moraju da razmišljaju šta i kako dalje. Džindžerka je bila :wub:

A i sa Džesikom sve super, samo neka je rabe što više i da je vidimo kako gola orgazmira, nema šta lepše. Još jedna valjda do kraja, neka se završi sa bar nekakvim prividom dostojanstva, pa da je saranimo kako valja i o pomenima donosimo cveće.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...