Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što kaže Sem Gemdži, joj, radosti najmilija i svi su mi snovi ispunjeni.Samo, trebalo bi da se ograniče na osam hiljada klifhengera po epizodi, malo je intenzivno ovako.Kako mi je nedostajala serija. Sad mogu mirno na posao.Ah, da. Epizoda je potpuna ludnica. Živeli. :)

Link to comment

Kida. Pam je ultimativna carica.

Lilith willing, gledaćemo najjače vampirke ikada ove sezone i još mnogo sibling fuckinga...što reče Erik na početku - fuck Sookie! A možda je Tara i utepa. :D

Link to comment

konacno prosle nedelje nastavih gledanje. Bio sam se zaustavio pred kraj trece sezone, bilo mi prilicno dosadno. Na pola cetvrte, nije mnogo bolje. Sookie je dosadna do krajnjih granica, ova romansa sa Ericom The Pussy Vikingom je dosadnija od one sa Billom na pocetku serije. Ova Samova indijka sto glumi shapeshifterku Indijanku je supercute :wub:

Link to comment
:wub: :wub: Ne znam šta mi je slađe ili draže ili pekmezastije. Najsporija i najemotivnija epizoda do sad. Opet imam onaj osećaj da bih gledao samo True Blood po ceo celcijati dan i ne mogu da dočekam sledeću epizodu.Mini pooll™: emotivni Džejson ili emo Hojt?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...