Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

btw tek sad videh da je janine gavankar kreditovana pre debore ann wool. kako to? čemu to?
Zato sto je znacajno bolja cica.
Link to comment
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lrd nije ništa napisao, da li je sve okej sa njim? :(Slažem se se Mekejbom da je fajt mogao i MORAO da bude mnogo bolji, sa malo više pocepane odeće i slično, ali ok :)Dobra epizoda, dobra!
Tu sam, puštam malo vas da se raspišete. :)Meni je ova epizoda iz nekog razloga bezveze, ali mi je strava šta se sve dešava.Inače, obećao sam sebi da ću čekati da se završi šesta sezona pa da je pogledam u cugu. Ovo je hevi,bre. :(
Link to comment
Lrde ovo samo krv može da opere.
Ma, twinkie minkie je na mojoj šit listi još od treće sezone. :mad:Inače, KOLIKI je on car! :Hail: :Hail:2943tj5.jpgedit: ovo je iz trećeg minuta epizode i nije spojler jerbo smo sve to znali. Edited by Lrd
Link to comment

Da, i ova Salome je ljepsa od Djesike [ne mogu da se odlucim sto se samog lika tice, nekad me nervira nekad mi je najbolji lik u seriji, ali definitivno mi nije pretjerano atraktivna]A Russel je najveci car. Juce tek pogledah prethodnu epizodu. Peace is for pussies :Hail:

Link to comment
ocete da kazete da ponovo vrijedi gledati true blood?j sam stala kad je serija pocela da strmoglavo strijemi ka krsu.
Ne gledaj dalje! angry.gif Inače, Lillith je lezbara IRL. :(
Link to comment
ha, ovo mora da je ona obrnuta psihologija! nes mene zeznut, gledam ja opru :D(dacu seriji jos 1 sansu)
Pa serija je od početka na granici treša i netreša, samo se tebi klatno u jednom trenutku zaustavilo na trešu, pa ti to nije prijalo. Ništa se tu nije promenilo, i dalje je isti pristup: zabava, meso, muzika, humor, treš, melodrama.
Link to comment

aj ne zezaj lrde :D, nema potrebe da uvijek branis stranu tv pregalaca. mi smo gledaoci, druga interesna grupa!serija je bila simpaticni tres prve ako se ne varam 3 sezone, a onda se bas strmopizdila kvalitativno. tako reci, postala je dosadna.sad, posto mi se po komentarima na topiku cini da se mozda popravila, probacu opet da je gledam

Link to comment
O da. Ono kad su

drogirani, urnebes :lol:

a za

Lilit

:wub: plus neki nepristojni emotikon recimo

Fap_Emoticon_by_d3monthesicko.gif

Dećko, reko' već da je Lilit, što kaže Kordelija Čejs, BIG FET LEZBOU! A u seriji i ne postoji. Dakle, sve loše od lošijeg. :(Inače, mene je toliko obradovao Rasel da sam pola dana bio veseo kao car. :lol:
Link to comment

odlicna je ova od sinoc. russell glumi religijski trans i russell wedding crasher :D najbolja trash serija ikad. a vi se samo radujte sto je russell ubio srbina, cestitog i tolerantnog, tako nam i treba kad ni sebe ne volimo!videla sam dennisa o'harea na nekoj tribini o ilijadi. megacar. deluje obrazovano i inteligentno. pricao je kako je gledao snimke guslara sa balkana da bi osetio epsku atmosferu. meni je delovao mnogo mrsaviji nego u ulozi russella edgingtona ali sad je mrsaviji nego pre (kanda se nije regenerisao) tako da je to mozda deo uloge.

Edited by paculla
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...