Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

Nedovoljno emo Hojta za procenu. Dobra epizoda :)
Realno, nije bilo ničega dovoljno: nit emotivnog Džejsona, nit emo Hojta, nit Džesikinog mesa u slobodnom padu, nit Paminog očaja...ali, sve im je oprošteno.A sve tri epizode su dobre, daleko iznad mog očekivanja. Stari dobri True Blood. :)
Link to comment
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ja sam se malo pogubila, od prosle sezone. koliko se secam na kraju prosle, Nan je dosla i rekla da hoce da povede revoluciju protiv authority-ja. onda su je bill & erik ubili, a na pocetku ove sezone isti taj authority ih navata, pa ih muci. zasto, kad su sprecili revoluciju protiv njih samih?

Link to comment
a ja sam se malo pogubila, od prosle sezone. koliko se secam na kraju prosle, Nan je dosla i rekla da hoce da povede revoluciju protiv authority-ja. onda su je bill & erik ubili, a na pocetku ove sezone isti taj authority ih navata, pa ih muci. zasto, kad su sprecili revoluciju protiv njih samih?
Zato što ne znaju da im je Nan bila neverna. No, to nije bitno. True Blood se gleda zbog: riba/frajera, juga, horora, bluza i uopšte muzike, treša, humora i carskih likova. Kakvi zapleti, kakvi bakrači. :)
Link to comment

Sad je definitivno da je ova sezona sporija od ostalih; a još definitivnije je da me smaruckaju irački flešbekovi. Mislim, savršeno leži seriji da se posle vampira uključuju fucking fairies, vukodlaci, shapeshifteri, veštice, menade i šta god treba, ali mi traume iz rata u Iraku definitivno ne leže na živopisnom i raskošnom američkom jugu.A i u ovoj sezoni se samo povećava broj klifhengera na kraju epizode. Ali je ja i dalje volim. :wub:

Link to comment

meni irak super legao. makar nesto nenatrpirodno. mada je verovatno i ovaj piroman neka posebna sorta. a i braca belfleure su mi omiljeni. ne mogu da se odlucim koji je veci car.dete vampir im je jedna od boljih fora. nisam razumeo: da li mejnstrimeri takođe imaju kao krajnju agendu da jednog dana rulaju ljudima samo što za razliku od sangvinista to misle da učine mirnijim putem ili je njihova ideja prava kohabitacija sa ljudima?od novih riba strava mi je ova dzejsonova vila ali je nora jedna od vrhova dosadasnjih pet sezona. sramim se priznati ali mi se semova shifterka ne dopada.

Edited by McCabe
Link to comment
meni irak super legao. makar nesto nenatrpirodno.
Ti si jedna nastrana osoba. sad0020.gif
dete vampir im je jedna od boljih fora. nisam razumeo: da li mejnstrimeri takođe imaju kao krajnju agendu da jednog dana rulaju ljudima samo što za razliku od sangvinista to misle da učine mirnijim putem ili je njihova ideja prava kohabitacija sa ljudima?
Ja koliko sam čitao, odnosno na osnovu do sada prikazanog, mislim da je njihov pravi cilj kohabitacija i efektivno farmovanje. Ne isključujem preokrete.Nego, mene kopka ko li je oslobodio Rasela? U glavi mi je da je onaj sveštenik, ali ne znam kako i zašto i otkud on zna gde je Rasel zakopan. Druga ideja mi je da ga je nekromanserka digla iz groba onim spelom.I šta hoće fucking fairies sada? Er im onaj klub služi da iskorišćavaju muškarce da se razmnožavaju?
od novih riba strava mi je ova dzejsonova vila ali je nora jedna od vrhova dosadasnjih pet sezona. sramim se priznati ali mi se semova shifterka ne dopada.
Nora jeste carska, ali eto vam je, dogovorite se, samo mi ne dirajte :wub: Džesiku :wub: .
Link to comment

Jao, kakva ludnica! Samo se množe klifhengeri iz epizode u epizodu, a postaje sve dramatičnije i luđe. I još sam pogledao najavu za sledeću i ne mogu da dočekam taj catfight.A i :Hail: za izbor novog natprirodnog bića. :Hail:

Link to comment
Zato što ne znaju da im je Nan bila neverna. No, to nije bitno. True Blood se gleda zbog: riba/frajera, juga, horora, bluza i uopšte muzike, treša, humora i carskih likova. Kakvi zapleti, kakvi bakrači. :)
Upravo.
Nego, mene kopka ko li je oslobodio Rasela? U glavi mi je da je onaj sveštenik, ali ne znam kako i zašto i otkud on zna gde je Rasel zakopan. Druga ideja mi je da ga je nekromanserka digla iz groba onim spelom.
Ma jok, meni se čini da je to Nora, osim što Erik naravno nije smeo da prizna Bilu da joj je rekao. I da, nova epizoda odlična za razliku od prethodne, ne mogu ni ja da dočekam novu :)
Link to comment
I da, nova epizoda odlična za razliku od prethodne, ne mogu ni ja da dočekam novu :)
nadam se, uz proslu zaspala 2x ! ako je to ikakav parametar kvalitetasad mi se ide kuci da gledam angry.gif
Link to comment
Ma jok, meni se čini da je to Nora, osim što Erik naravno nije smeo da prizna Bilu da joj je rekao.
Dobro, i meni se tako čini posle današnje. :) Odnosno, sada mi se čini da je napravljeno da mi posumnjamo na sestru, a u stvari da je Guardianova riba zmija u nedrima. Ah, nedoumice, nedoumice i petparački zapleti... :wub:
nadam se, uz proslu zaspala 2x ! ako je to ikakav parametar kvalitetasad mi se ide kuci da gledam angry.gif
Još nisi krenula? angry.gif
Link to comment
Dobro, i meni se tako čini posle današnje. :) Odnosno, sada mi se čini da je napravljeno da mi posumnjamo na sestru, a u stvari da je Guardianova riba zmija u nedrima. Ah, nedoumice, nedoumice i petparački zapleti... :wub:
Da, treće opcije nema, Nora ili Salome. Vaistinu :wub:
Link to comment

kakva ludnica od epizode. :lol: zapleti postaju sve kretenskiji. nisam siguran više da znam šta gledam. ovo sa lafajetom prolazi potpuno neopaženo. sve u svemu, do jaja! braća i dalje rulaju. vukodlaci ponovo zabavni. redneci supafobi odlični. vile su mi jedino onako. btw tek sad videh da je janine gavankar kreditovana pre debore ann wool. kako to? čemu to?i da. catfight je mogao biti mnogo bolji.

Link to comment

Lrd nije ništa napisao, da li je sve okej sa njim? :(Slažem se se Mekejbom da je fajt mogao i MORAO da bude mnogo bolji, sa malo više pocepane odeće i slično, ali ok :)Dobra epizoda, dobra!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...