Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

- Znam gomilu serija koje nisu pravljene samo da zabave publiku
Znači složio si se sa mnom. Neke se prave samo da zabave, a neke i sa još ponekim razlogom. Po meni True Blood je pravljena samo da zabavi. Ali, zabavno <> kvalitetno.
- Grand parada nije nimalo zabavna
Sa ovim bih se složio, ali ima bar milion ljudi koji ne bi.
- Bafi nije tinejdžerska serija- True Blood nije tinejdžerska serija- U obe postoje likovi koji su tinejdžeri, ali nisu tinejdžerskiŠta je tvoja poenta uopšte? Šta ti hoćeš da kažeš, ne razumem?
Sa svim ovim ostalim se ne slažem. Poenta je da imamo različita mišljenja. Meni se serija ne sviđa i to sam i napisao.
Link to comment
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buffy je jedna od najboljih serija ikad. Osim nadnaravnih bica, nema mnogo slicnosti sa True Blood.
Da, naravno. I ne samo najboljih, nego i najdubljih i još gomila naj. Potrebno je samo gledati je.
Link to comment
  • 8 months later...

ja sam u nekim novinama video najavu da će da bude 1 bitan događaj još pre špice pa sam bio spreman. al opet, greota...

 

Ostalo je isto dosadno, ali meni super.

:lol: tačno tako!
Link to comment
  • 2 weeks later...

još 1 bitan lik je otegao papke, da li to producenti samo pokušavaju da smanje troškove plata glumaca ili scenaristi imaju neki plan za najbolju sezonu do sada :D

Link to comment

Pa zar ovo nije poslednja sezona? Mislim da su tako nešto najavili.

 

Očekujem hepiend i Suki u zagrljaju Bila. Ipak je Bil dobio clean slate, što nam je podrobno objašnjeno u epizodi :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...