Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledam ja, ne patišem. Lafajet ubija.I ain't Gmail for dead bitches. :Dedit: Samo da kažem da je Teri Belfler mnogo dobar frajer u ovoj sezoni. Mračna prošlost čuda čini za seksapiiiil.

Edited by foton_u_mirovanju
Link to comment
  • 2 weeks later...

Хм. Закључно са седмом епизодом, ова сезона је убивала, али 8. 9. и 10. су прошле у једва дешавању.Потпуно ме буни што су сада, две епизоде пред крај увели две велике приче - Расела и оног вампира коме је Сукеее обећана. Моја другарица има теорију да ће много њих да загине.Хојт оде и жао ми је, али реално више није имао места у серији. Делује ми уопште да су писци мало немоћни пред количином ликова. Но, ја сам уживао упркос свему. :)

Link to comment

da, izgleda kao da se nešto dešava u prvih i u poslednjih pet minuta svake epizode, ovo između je kao tako neko razvlačenje sa ponekim pomakom.. čuh da je u knjigama lafajet vrlo brzo ubijen (al verujem da ga neće skloniti jer je većini :heart: :heart: )

Link to comment
sjajna sjajna sjajna epizoda aa.. :heart:
Verovatno najbolja epizoda u sezoni. Finale će 100% da bude odlično, osećam da je pravi trenutak da se prekine tradicija debilnih završetaka sezona u Tru Bladu.Rasel mi je beskonačno super i sve oko njega i spopadanje Džejsona i ljubomora...
Link to comment

ma da, vidi se da kad batale malo sa tim šejpšifterima i pičkematerine (pardon my french) bude super epizoda..i odličan je obrt da se tara :wub: u pem.dođe mi da uzmem i čitam te knjige al to ću za koju god kad obustave snimanja pa mi bude nedostajala serija.

Link to comment

Jebem vam mater klifhengesku da vam jebem! Sad treba da čekamo usranih godinu dana? AAaaaaaaaaaa!Malo je razvučena, ali je dobra epizoda. Samo mi je žao nekih likova. :(jqrkaf.jpg

Link to comment

dobro finale! iako me se sezona nije nesto narocito dojmila, pogotovu njena sredina...od svih sto odose (?), najzalije mi hoyta. :cry: meni on glumcina!edit: 1345969014702592.jpgprema ovome opasno klizim od east ka west coast-u. rekla bih da je sledece na redu breaking bad

Edited by lostfanforever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...