Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

Ja ne znam šta je ovo bilo. Najgora epizoda True Blooda ikad, i to ubedljivo. Prosto neverovatno koliko je sve bilo sranje i dosadno i potpuni raspad. Ostala je još jedna do kraja i nadam se da će stvari da se promene, jer ovo nije moj True Blood. :(
yep...koliko mi je na pocetku sezona bila super, odlazilo sve vrtoglavom brzinom u sranje.:/
Link to comment
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je samo glupo što je Džejson pustio onu kurvu, ništa drugo. Tj bilo mi je glupo i ono kada su svi bili high od Bilove krvi, a na sve ostalo sam gledao kao na sadržinu tipične filler epizode.

Link to comment

mislim da se bliži kraj serije. hoće li biti sedme sezone? u tom kontekstu, ova epizoda mi nije nelogična. ljudi sa ljudima, vampiri sa vampirima i tako to. "oj drugovi jel vam žao"meni je i dalje prva sezona aspolutno remekdelo. savršen balans luizijanske rednekovštine sa glam-gotik-bledunjavcima. ovo je sad previše šizofreno podeljeno.

Link to comment
mislim da se bliži kraj serije. hoće li biti sedme sezone? u tom kontekstu, ova epizoda mi nije nelogična. ljudi sa ljudima, vampiri sa vampirima i tako to. "oj drugovi jel vam žao"
Da, već je potpisana sedma sezona.
HBO Renews 'True Blood' for Seventh SeasonNews posted on 2013-07-16 07:50:21 HBO will continue to take a bite out of audiences.The premium cable network announced Monday that it has renewed True Blood for a seventh season. The series, which stars Anna Paquin, Stephen Moyer and Alexander Skarsgard, will return in summer 2014 with Brian Buckner returning as showrunner.
Link to comment
well... fuck you true blood.ako se desilo sta mislim da se desilo... sto ce se doznati tek sledece sezone...jedan veliki popizd.
Opusti se. :)http://www.tv.com/shows/true-blood/community/post/confirmed-alexander-skarsgard-will-return-for-season-7-of-true-blood-1377027497/
biggest news—full-frontal nudity aside—to come out of True Blood's Season 6 finale was that Alexander Skarsgard's Eric Northman might have perished in the episode's final moments. But we can all breathe a deep sigh of relief now, because executive-producer Brian Buckner has confirmed to TV Line that Skarsgard will definitely return for Season 7. Whew.
e3f5fc3657144048b27b49523ae91cd4.jpg
Link to comment
  • 2 weeks later...

Najgora sezona do sada ubedljivo. Sreća, ima par likova koji svojom glumom (Arlin, Pam, kad progovori ne mi dobro), smešnošću­™ (Džejson), i još neki - čine i od totalnog proseka nešto gledljivo. Šteta što su Taru totalno bacili u drugi plan, bila je jedan od najboljih likova ubedljivo. 9. epizoda sa onim obračunom u onoj instituciji i paralelnom sahranom Terija je totalni fail. Ne znam šta bi bilo da umre Suki (i wish), opraštali bi se od nje .jedno tri sezone.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Uzeo sam da gledam natenane, kad je zavrsila sezona, kao i prosle 2. I kao i prosle 2, ovo je uzasno glupo, al jebiga, zabavno. Tacno mi je trebala neka serija kod koje ne osjecam potrebu da razmisljam o tome da li zapleti imaju ikakvog smisla, dok god ima nasilja i pomalo humora, i dobrih cica meni zabavno.Do 4. epizode sam stigao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...