Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

Vjerovatno je do toga sto sam gledao sve odjednom, bez vremena da narocito analiziram ono sto se desilo, ali meni je bilo ok. Mislim, glupavo je, ali uglavnom zabavno, osim predzadnje epizode koja je bila uzasno pateticna i dosadna.

Link to comment
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zavrsih ovu sezonu iz komada i meni je ok. Dzejson i njegova cica vampirica su totalni vrh... :)Ipak mi je najjace kad ona plavusa (Sara Njulin) probije stiklom glavu nekoj japanki i kaze: "Thank you Jesus" :lol:Ne smarajte o seriji. Zabavna je, ima humora, krvi, golotinje, akcije... jebala vas radnja i zapleti! :)

Link to comment

Ama, ljudi, pa gledam ja sve vreme. Zamerka za ovu sezonu je što je počela dobro i onda pala u tempu i razradi. I ne treba meni zaplet ovo-ono, već ta neka™ emotivna katarza. Toliko su drvili i pumpali Vorloua i na kraju ispade jedna masna đoka.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Uzeo da pogledam kakva je serija u pitanju i već posle uvoda prve epizode mi delovalo tinejdžerski. Ali, onda me špica zavarala. Odgledao prvu epizodu i totalni je treš. Kao da se ekipa sa faksa skupila da se malo zeza i napravi predstavu. Zaplet, kasting, gluma, sve je presmešno.

Link to comment
Uzeo da pogledam kakva je serija u pitanju i već posle uvoda prve epizode mi delovalo tinejdžerski. Ali, onda me špica zavarala. Odgledao prvu epizodu i totalni je treš. Kao da se ekipa sa faksa skupila da se malo zeza i napravi predstavu. Zaplet, kasting, gluma, sve je presmešno.
Previše je to na okupu da bi bilo treš, ali ne znam šta si očekivao. Serija jeste zabava sa stilizovanim jugom, natprirodnim bićima, ljubavnim zapletima i dobrim humorom, a u prve četiri sezone jako kvalitetna.Nešto kao super kvalitetna, ultra stilizovana sapunica za odrasle (daleko je to od tinejdžerskih serija, jako daleko). U prve tri do četiri sezone je vrhunska serija. Ali, zabava je svakako.
Link to comment

Nisam očekivao ništa. Video sam da se priča o seriji, na imdb-u video visoku ocenu i rekoh hajde da vidim o čemu se radi.A ono tamo, neko je negde pomenuo, nastavak Bafi.Serija možda jeste zabavna, ali je to ne čini kvalitetnom.Koji su to elementi koji je čine super-kvalitetnom? Ja ne videh nijednog osim napuhanih grudnih mišića što žena, što muškaraca.

Link to comment

Zabava je samo jedan od razloga. Ali i gore sam pomenuo zabavu uopšteno u smislu da serija (ova ili bilo koja) može biti zabavna, ali da zabavnost i kvalitet nisu sinonimi.

Link to comment

Ako je serija napravljena sa namerom da bude zabavna i uspe u tome, onda jeste kvalitetna. Ne mogu se istim merilima meriti različite stvari.Kvalitetna je serija zato što uspeva u svojim namerama, ukratko. Ali, to ne znači da ti treba da je gledaš ako ti se ne sviđa. :)edit:ovo sam izgleda podsvesno prevideo?

A ono tamo, neko je negde pomenuo, nastavak Bafi.
Nema veze, ali nikakve veze sa Bafi ni po kom osnovu osim što su im akteri vampiri. Bafi, naravno, nisi gledao, kao i svi koji joj se podsmevaju. Edited by Lrd
Link to comment

Ti znaš neku seriju koja je napravljena da ne bude zabavna?Ako ćemo po zabavnosti da merimo kvalitet onda u Grand paradi sve pršti od kvaliteta, a o Farmi i da ne pričamo.Mislim, to meni nije zabavno, ali ako sudimo po rejtinzima ima mnogo onih kojima jeste. A sa Bafi sam poredio jer jesu u pitanju vampiri, ali i tinejdžerski zaplet i tinejdžerski likovi.

Link to comment
Ti znaš neku seriju koja je napravljena da ne bude zabavna?Ako ćemo po zabavnosti da merimo kvalitet onda u Grand paradi sve pršti od kvaliteta, a o Farmi i da ne pričamo.Mislim, to meni nije zabavno, ali ako sudimo po rejtinzima ima mnogo onih kojima jeste.A sa Bafi sam poredio jer jesu u pitanju vampiri, ali i tinejdžerski zaplet i tinejdžerski likovi.
- Znam gomilu serija koje nisu pravljene samo da zabave publiku- Grand parada nije nimalo zabavna- Rejtinzi ne odlučuju o tome- Bafi nije tinejdžerska serija- True Blood nije tinejdžerska serija- U obe postoje likovi koji su tinejdžeri, ali nisu tinejdžerskiŠta je tvoja poenta uopšte? Šta ti hoćeš da kažeš, ne razumem? Edited by Lrd
Link to comment

Previše teoretisanja oko proste stvari - ili ti je neka serija zabavna* za gledanje ili nije.*zabavna može da se protumači i kao zanimljiva, kako kome više odgovara.TB je zaista, pre svega, dobra zabava.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...