Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zabavno finale. Glupavo, al zabavno. Kao i citava sezona. A i serija. Neke stvari su mi potpuno neuvjerljive, npr Billova transformacija u najveceg negativca, Norina u pozitivca, sve mi je to prebrzo i traljavo nekako odradjeno. Al dobro, bila je uglavnom dobra sezona [bolja od prosle], samo par epizoda u sredini je bilo dosadno.

Link to comment
Zabavno finale. Glupavo, al zabavno. Kao i citava sezona. A i serija.
true :lol:sledeca sezona je warlow-centric
Edited by lostfanforever
Link to comment
pick your threesome favorites ? :naughty:
Od aktivnih likova ili iz cele serije? Tara i Pem ili Tara i ona što je Džejson bio sa njom, Lizzy Caplan je glumica :D
Link to comment

fuuuuj, filipenkov threesome sa benom i zenom mu :lolol:hmmmm let's see: eric i sam (?)

inace nisam uopste na ovo mislila :lol: nego sam se nadovezala na konstataciju da bi bilo dobro imati interaktivne epizode. mozda bi mogli da biramo njihove threesomes -_-

Link to comment
  • 3 months later...

Nije loša 6 sezona, ukratko. Čak naprotiv, prva polovina je odlična, jer serija uvek ima taj trip kao da se sve dešava u 24 sata i da je jedna velika celina iseckana na komade, tj, dinamika je jako izražena i nema sporohoda i sličnih smarajućih delova. Ali od kada se u igru umešala Lilit, pa onaj izlet same Vampirske vrhuške na ulice grada i pohod na ljude, tako da ga nazovem, msm, WTF. Par puta su baš upali u jako glupe i patetične momente. Cela ta religijska priča je loše odrađena, rekao bih i nepotrebna, ali ok, zabavno je jer da nije, ne bi spucao sve epizode za 3 dana i manje.

Link to comment
  • 5 months later...

Dobro, bre, majku mu, što niko ne javlja vesti?Wallow je Rutger Hauer (!), dolaze nova lica, Alsid i dalje nema košulju...Sezona će imati 10 epizoda jer je Sookeeeh trudna. Sviđa mi se trejler i jedva čekam.https://www.youtube.com/watch?v=tGgt_jllHcA&noredirect=1

Edited by Lrd
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...