Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

ja sam asos stvarima sasvim zadovoljan.dobar dizajn, ok kvalitet i vise nego ok cenanaravno, pare vracaju uredno i prilicno brzoa velicne su uvek zajeb. dosta toga sam vracao zbog pogresnog broja..ja najavise volim sajtove gde ti kazu koliki je model i koji broj nosi, sto na asosovom nije slucaj :(

Link to comment
Ipak sam naručila haljinu i sad šta bude.Kliknula sam na express i navodno će mi stići 8-og maja. Ako ne stigne ili ne bude valjala - mogu da se slikam :D
Koju ako nije tajna?
Link to comment
ja sam asos stvarima sasvim zadovoljan.dobar dizajn, ok kvalitet i vise nego ok cenanaravno, pare vracaju uredno i prilicno brzoa velicne su uvek zajeb. dosta toga sam vracao zbog pogresnog broja..ja najavise volim sajtove gde ti kazu koliki je model i koji broj nosi, sto na asosovom nije slucaj :(
Kako bre kad piše za svaku stvar visina modela i koji broj nosi?
Link to comment
Kako bre kad piše za svaku stvar visina modela i koji broj nosi?
pazi stvarno :)na to sam mislio, ali sam ih pomesao sa nekim drugim ondaa i kad se setim sta sam im vracao zbog pogresnih velicina: obucu i ves (tu ne pomaze nista :) ) Edited by Zverilla
Link to comment
svidja mi se i boja i model.ja bih nosila ovakve haljine... da imam cime da ih popunim. :( ovako, nis', samo se divim iz daljine.
Zajebavaj, zajebavaj.. <_<Ja se samo nadam da opisana veličina odgovara onome što sam ja na sebi izmerila. Model je visoka 180cm, to je 5-6 više od mene i taman se za toliko nadam da će na meni biti duža haljina.Ima pored ove i crna ali crnu uvek mogu da napravim po ovoj, gre'ota mi bila da ne uzmem deep coral.
Link to comment

kad vidim te volane ko domacica je neka. ne svidja mi se od struka na gore. to je dobro sam za osobe koje imaju opustene misice na rukama pa visi.u stvari, sve to tako i sva im volancicima ne volim.

Link to comment

Zene forumske, da li je neka od vas narucivala ves preko nekog od sajtova? Ako imate neki sajt dajte link. Ima i po Amazonu ali bih radije neki specijalizovano ako ima, i da isporucuje u Srbiju? Ako ne trazim previse :P

Link to comment

Evo ja upravo sa ovog asosa i danas su me već zvali iz DHL-a da kažu da je stigla pošiljka za mene iz UK :wacko:Očekivala sam je 8-og maja

Link to comment

Da li je nekom sa asosa stizalo sto god prethodne nedelje? Interesuje me da li su mu na carini lupili 20% PDV iako je cena ispod 50e. Dosta ljudi prijavljuje da sad uglavnom na sve iznose dodaju PDV pa gledam da li je tako i sa odecom/obucom.

Link to comment

meni je pre desetak dana na posiljku od 35 evra obracunat pdv. (ne sa asos-a)mislim da je izuzetak samo stampani materijal.

Edited by Takeshi
Link to comment

Meni malopre doneli haljinu, nikakav dodatni trošak nisam imala. Piše vrednost 40 ali ne čega (£ su u pitanju) pa nisam ocarinjena niti slično. Što se same haljine tiče, prelepa je i izgleda baš kao na slici, jedino što sam mogla uzeti broj manju. Sad ne smem da rizikujem da je vraćam, zbog praznika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...