Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

obećah izveštaj iz trsta.trst je divan grad i konačno sam prošetala njim onako natenane, popila nekoliko kafica, još da je bilo malo toplije, bilo bi savršenojeli picu tamo gde mi je tresko preporučio, bilo skroz dobro, još neki bakalar jeli isto bilo super.ulazila i u onaj gazzin buffet da pepe ali me nešto nije privlačilo da jedem kuvanu svinju, ali je atmosfera tu baš dobra, sve krcato, mirisi, galamašto se tiče šopinga, trst je puko skroznisam nešto naročito ni tražila, a to što jesam, nisam našla.najviše me razočarao izbor cipela koji je nikakav, znači nisam našla krštene baletanke, sve je ko da su ih kinezi pravili, nekako tvrdo i dizajnerski bzvzajd' da sam bar videla neke vrhunske pa da su mi bile preskupe ali bogme nisamkad se setim kakvu sam obuću nekada kupovala u trstu, tj. pre cca 30 godina.jednom sam kupila rosinijeve čizme koje su koštale malo bogatstvo.sad naletim opet na rosinijevu radnju al' to sada ne liči na isti brend, možda i nije isti, šta znamuglavnom u te velike tržne centre nismo želeli da idemo, nismo imali ni vremena toliko, pre svega smo hteli da vidimo grad, tako da nije bilo diffusione tessile, teško bih bilo šta pazarila.tu osim max marinog outleta ima i neka firma ragno (isto outlet) koja ima super muške stvari, klasične džempere, košulje, pantalone, sakoe, sve je kvalitetno.ima i ženskih džempera (i to sjajnih, kašmirskih), šalova, pižama, veša, svašta nešto. u blizini je i benetonov outlet (tu nisam bila) i batinuglavnom, sasvim dovoljno da se potroši lepa suma para

Link to comment
  • 4 weeks later...

Imal neko Kirbi usisivac i vredi li cemu? Koliko sam citao, mane su mu tezina i buka, sve ostalo je kao super.A?edit: sorry, tek sad skapirah da se ovde govori o garderobi. Ne znam gde da pitam :(

Edited by CowBoy
Link to comment
Imal neko Kirbi usisivac i vredi li cemu? Koliko sam citao, mane su mu tezina i buka, sve ostalo je kao super.A?edit: sorry, tek sad skapirah da se ovde govori o garderobi. Ne znam gde da pitam :(
:lol:posetili te sektasi, a? Edited by kojot
Link to comment

Ma ne bre, video na oglasima jako povoljno ganc polovan, a trenutni usisivac na izdisaju. Kada kazem povoljan mislim na to da nov kosta 900+E a ovaj polovan 200+Eno teme gore na "ima al za manje pare" - ako imas neki info baci tamo, bas me interesuje da li je to dobra kupovina.

Link to comment
Ma ne bre, video na oglasima jako povoljno ganc polovan, a trenutni usisivac na izdisaju. Kada kazem povoljan mislim na to da nov kosta 900+E a ovaj polovan 200+Eno teme gore na "ima al za manje pare" - ako imas neki info baci tamo, bas me interesuje da li je to dobra kupovina.
pa ako imas para da bacas na takve stvari onda je ok. cenim da kosta 200e zato sto ga niko nece i zato sto to nikom ne treba. bolje kupi neki normalan usisivac i uzivaj,p.s. grinje su izmislili clanovi kirbi sekte
Link to comment

ma ne, on je veoma efikasan, barem na onim demonstracijama, bili su nekoliko puta kod mene. ne verujem da ces koristiti sve one funkcije koje ima. raspitaj se da li za te para mozes da kupis neki novi usisivac koji je priblizno efikasan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...