Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Nisam zadovoljna ovim Victoria's Secret haljinicama. Stigle pre neku nedelju, ali sam zaboravila da kazem. Nemojte da narucujete, za te pare bolje otici u Zaru ili kupiti duplo u H&M, zivota mi. Losiji su materijali nego sto izgledaju u katalogu. Jedino su pletene haljinice besprekorne.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja sam oduševljena sajtom, nisam čula za taj asos dok ne pročitah ovde - znači da Zoka nije potpuno beskorisna :wub:Za koliko dana stiže roba?

Link to comment

ohoho, svi smo mi pomalo zorannah!ne mogu vam dati smislene informacije u vezi asosa, ne zivim u srbijikolko videh iz spam mejlova, trenutno im se zavrsava prolecna rasprodaja, pa daju jos 20% popusta preko postojecih, tako da lovite ako ima neceg za vas (mada je to vec sam kraj - verovatno ostao krsh atipicne stvari i atipicne velicine)

Link to comment
ne znam za koliko obecavaju na sajtu (verovatno dve nedelje) ali ja ih nikad nisam cekala duze od 7-8 dana. ;)
Hvala, meni bi nešto trebalo za 11-i maj ali ne smem da rizikujem da ne stigne/ne odgovara. Probaću sa nečim neobaveznim :)Još jedno pitanje, za veličinu si koristila ono "uputstvo za measurements" ili napamet?
Link to comment

e nemoj nikako napamet! provalila sam da razliciti sajtovi imaju razlicite velicine (npr. ono sto je u river islandu xs, u top shopu je s i sl. vratolomije). uvek gledaj ona objasnjenja na samom sajtu (s kog narucujes) kako racunaju koju velicinu.inace kad su praznici ume da nastupi zakrcenje (npr. oko nove godine) tada niko ne moze da ti garantuje koliko ces da cekas. :(

Link to comment

Ipak sam naručila haljinu i sad šta bude.Kliknula sam na express i navodno će mi stići 8-og maja. Ako ne stigne ili ne bude valjala - mogu da se slikam :D

Link to comment
Ja sam oduševljena sajtom, nisam čula za taj asos dok ne pročitah ovde - znači da Zoka nije potpuno beskorisna :wub:
+1Vrh sajt, bas sad gledam nešto za posao. Možda si i naručim.
Link to comment

Ima stvarno dobrih stvari. Čak i ta njihova robna marka asos ima fine stvari a jeftinije od poznatijih brendova. Ja sam prvo uzeo neke jeftine cvike za sunce čisto za probu a kasnije i jaknu. Jedino sad ovaj paypal pokvari stvari, jebo ga ko ga dovede.

Link to comment

Možda da se ovo o asosu odseče odavde i šine na shopping i udešavanje? Ne znam ko moderiše Deponiju pa je pitanje za radišu, pre svih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...