Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

:cry:lanča, a što me ne voliš?visoka sam. časna reč - 177 bez dodataka. validate me! ^_^edip - ja već informisala. tresko može evt da vadi fleke posle :D

Edited by Joshua
Link to comment

nema :( mačka u džaku. vrlo često lišena mačke... ^_^za slučaj da i drug tresko reši da svrati iz zone a u zonu b, prijavljeni su torri d'europa, il giulia i montedoro (koji će tad biti zatvoren) + upim i coin.nema šanse da se setim jel onih milion prodavnica po centru uglavnom ne radi nedeljom i ponedeljkom, tako da bi to bila korisna informacija.inače, poniženja su ove godine nikad šugavija što se ponude tiče.

Link to comment
ima li ovde talijana ?treba mi info da li u trstu rade radnje i nedeljom i gde je najbolje tražiti neka sniženja, ako do 10 februara (kada ću biti tu negde u blizini) bude još šta ostalo ?ono generalno, gde se sada u trstu šopinguje, nisam tamo bila ima 30 godina, realnoed.sigurno neko zna, kako se zove poster koji živi u trstu (čini mi se da ima neko), najbolje će biti da pošaljem pp, čini mi se da taj poster nešto ne svraća na forum, a ja nikako da se setim ko to beše
Zavisi šta hoćeš da kupuješ. U centru grada, radnje uglavnom ne rade nedeljom i ponedeljkom(mada ih sve više otvara i ponedeljkom). Nedeljom su otvoreni tržni centri Torri D'Europa, Il Giulia i Montedoro. Mada, ako tražiš neku odeću, slabo ćeš u tržnim centrima da kupuješ, uglavnom su sve neke radnje sa krpicama.Difusione tessile je Max Marin outlet, i u Februaru su otvoreni sve nedelje, rade dvokratno. Tamo imaš dobrih stvari po vrlo povoljnim cenama.Ako dolaziš drugim danima u Trst, piši šta te otprilike interesujeGeneralno, Trst je prilično bezveze za šoping. Edited by Tresko
Link to comment
Zavisi šta hoćeš da kupuješ. U centru grada, radnje uglavnom ne rade nedeljom i ponedeljkom(mada ih sve više otvara i ponedeljkom). Nedeljom su otvoreni tržni centri Torri D'Europa, Il Giulia i Montedoro. Mada, ako tražiš neku odeću, slabo ćeš u tržnim centrima da kupuješ, uglavnom su sve neke radnje sa krpicama.Difusione tessile je Max Marin outlet, i u Februaru su otvoreni sve nedelje, rade dvokratno. Tamo imaš dobrih stvari po vrlo povoljnim cenama.Ako dolaziš drugim danima u Trst, piši šta te otprilike interesujeGeneralno, Trst je prilično bezveze za šoping.
e hvala ti mnogo.i joshua mi rekla da te male radnjice uglavnom ne rade ned i pon, bedak, baš volim te radnjice, al' šta je tu jetaj outlet zvuči zanimljivo, max mara je super, ali skupa, nadam se da su sniženja značajna, gledaću to da posetimnažalost, ni jedan drugi dan (osim ned. i pon) mi ne igra
Dudo, izvini se :fantom:
zahvalila sam se, to mu dođe na isto :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...