Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

tjah...kad nemamo topik 'ormar' ili 'orman' ? :huh:

 

 

poluotpakovana sam ....ali svejedno....gledam u onaj moj orman i vise mi se (opet) nista ne svidja od stvari. sve mi je dosadno da gledam a retko ima da su neke stvari starije od par godina.

 

imam jedno 10tak koje vucem godinama ali su veciti modeli i nikada mi nece dosaditi....ali ostatak....omg!!!

 

a sad me nerviraju i vesalice....napadaju me sa svih strana (imam ih sve iste i u beloj boji). zelim one ne klizajuce tanke....

uzas je nasta moj orman lici trenutno. totalno mi je sve pobrkano u glavi. ostatak stana moze bomba da padne i totalni haos da bude ali moj orman, ormancic mora da mi bude po hickokovoj vertikali. otherwise, nije mi dobro....kao sad.

Link to comment

 

 

imam jedno 10tak koje vucem godinama ali su veciti modeli i nikada mi nece dosaditi....ali ostatak....omg!!

 

+1 Sve što nije crno ili eventualno belo za godinu dana mi bude omg. 

Edited by sailorman
Link to comment

jedno glupo pitanje - na netu nasao neku duksericu za relativno male pare, pise 20% cotton, 80% polyester, u prevodu na srpski to je suva plastika ispod koje ce koza da mi se skuva, je l da?

Link to comment

jedno glupo pitanje - na netu nasao neku duksericu za relativno male pare, pise 20% cotton, 80% polyester, u prevodu na srpski to je suva plastika ispod koje ce koza da mi se skuva, je l da?

ne mora da znači. daj sliku :) imam trenerice (adidas i nike) koje su 100% polyester i nema nikakvog kuvanja. naravno nosim ih preko majice a ne na golo telo.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Mogu "normalne" da se nadju i po ovim spanskim buticima u mallovima - tipa Zara, Pull&Bear, Bershka, itd... Vecina njihovih modela pak jeste sve suprotno od onoga sto trazis ali mogu da se iskopaju i neke "normalne". Cene su prilicno popularne, tipa 3-5 ljada. Ako planiras vise da potrosis onda Levi's kapiram da je najbolji izbor i najpre da tamo i ima tih klasicnih modela.

 

Npr. Replay izuva sa cenama i uglavnom su modeli cepani/beljeni/guzvani. Prosle god. zabodem u Sisley-u solidne po nekoj OK ceni npr. U principu danas svi rade svoje varijante ferki i svi su vise/manje kurton sa kvalitetom tako da je bzv po meni davati neki basnoslovni novac za potrosnu robu kao sto su farmerke..

Edited by ducca
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...