Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

svako do jednog na ovim frajerčićima izgleda kao da se skupilo u drajeru. mislim, kapiram fazon, ali uopste mi se ne dopada kako to stoji.
plus miljun, uopste ne kontam poplava u kuci fazon. nista gore nego kad sljaste carape.
Link to comment

Niko Kokiju (i bilo kom drugom normalnom čoveku) ne brani da kupi odelo odgovarajuće veličine. Na 85% sajtova se sablazniš kad vidiš ko i kako na slikama nosi prnje. Jebeni Fred Perry već godinama ima trip da na sajtu reklamira garderobu na klonovima bubnjara Jarbola.

Link to comment

Vidi Kojote, ovo je kao za "visoke žgoljavce"Mens-Fashion-and-Lifestyle-Aficionado-Skinny-Suits.jpgBilo bi super da kupiš neko oker pa da izgledaš ko sveća :)Inače, da li neko zna detalje u vezi sa zamenom stvari u roku od par dana ako se ispostavi da su ti male/velike? De je Cmrlj?Odjebaše me iz Nine West-a za cipele iako su pre par dana rekli da nije problem ni novac da vrate ako mi ne odgovaraju. Sad me otkačili sa "pa nosili ste ih" - jesam, sat vremena i izula jer su me ubile. "Pa žao nam je, ne može". Uopšte ih nisam upropastila, izgledaju isto kao da su šetane po prodavnici.

Link to comment
Vidi Kojote, ovo je kao za "visoke žgoljavce"Mens-Fashion-and-Lifestyle-Aficionado-Skinny-Suits.jpgBilo bi super da kupiš neko oker pa da izgledaš ko sveća :)Inače, da li neko zna detalje u vezi sa zamenom stvari u roku od par dana ako se ispostavi da su ti male/velike? De je Cmrlj?Odjebaše me iz Nine West-a za cipele iako su pre par dana rekli da nije problem ni novac da vrate ako mi ne odgovaraju. Sad me otkačili sa "pa nosili ste ih" - jesam, sat vremena i izula jer su me ubile. "Pa žao nam je, ne može". Uopšte ih nisam upropastila, izgledaju isto kao da su šetane po prodavnici.
ne vidi se slika :(
Link to comment
Niko Kokiju (i bilo kom drugom normalnom čoveku) ne brani da kupi odelo odgovarajuće veličine. Na 85% sajtova se sablazniš kad vidiš ko i kako na slikama nosi prnje. Jebeni Fred Perry već godinama ima trip da na sajtu reklamira garderobu na klonovima bubnjara Jarbola.
Stvarno jebote na onim likovima sve izgleda ko 1 kurac tako da nikad i nisam otisao jako i do samog kraja™ sa narucivanjem sa zvanicnog sajta
Link to comment
Hm, ja je vidim. Aj attachment
ne stoji ovo meni lepo, naroicto ne ove skinny pantalone. meni trebaju neke normalne, ravne.
Link to comment
  • 1 month later...

devojke, treba mi neki zanimljiv sesiric, za plazu i setnju po suncu, da nije prevelikog oboda /jer sam ja srenje visine/, da je vise sportski ili neki neobican, "autorski". buvljak me izdao kad mi je najvise trabalo /hehehe/. istina, nasla sam jedan prelep crno-beli ali ogromnog oboda, te ga je fasovala moja sestra koja je bas visoka, mene je progutao skroz... dakle, nesto zanimljivo, do nekih 4000 dinara, ako je mnogo lep platila bih i vise /s obzirom da sam celava, a periku bih da izbegnem po ovim vrucinama, treba mi nesto bas, bas lepo, da se ne brukam sasvim :-)

Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...