Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Da ne zna neko gde ima da se kupi šešir ko što Walter White nosi u Breaking Bad? Rado bih furala tako nešto tokom sezone jesen/zima. Gugl mi je objasnio da se to zove pork pie hat, ali nemam pojma gde da ga tražim.

Link to comment
Da ne zna neko gde ima da se kupi šešir ko što Walter White nosi u Breaking Bad? Rado bih furala tako nešto tokom sezone jesen/zima. Gugl mi je objasnio da se to zove pork pie hat, ali nemam pojma gde da ga tražim.
Koliko se secam takve sesire sam vidjao jos odavno, pre Breaking bad, kod onog "Rade-Kape i sesiri" u Balkanskoj, mislim blizu ugla sa Narodnog fronta(tj. Kraljice Natalije).
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

gledam nešto da kupim loptu za basket i vidim na sajtu planete da se cene spaldingovih lopti kreću između tri i osam hiljada dinara, pa ako neko zna koja je razlika, na šta da obratim pažnju?

 

a imao sam godinama jednu super sa natpisom acb lige, odlična za šutiranje, čak i kad je napumpana odskače jedva iznad kuka (mrzim one što odlete u nebo kad pobegnu), al ukradoše mi dušmani, a sad sam gledao po sajtovima nekim, i ne mogu da nađem nigde taj model :(

Link to comment

Videh neku reklamu da je u Planeti valjda 50+% na snizenju ceo asortiman zbog zatvaranja radnje valjda na NBG, kod Doma zdravlja. To ti je mozda dobar start, odes i odaberes sta ti lezi.

Link to comment
  • 1 month later...

Da li neko mozda zna gde u BG mogu da se pazare one elasticne pertle kao za Camper cipele? Ili bar neki neki raznobojni lastisi koji mogu da budu v.d. pertli? Pazarih ohooodlicne cipele za prepristojne pare, al bih da menjam "vezice" a ne znam gde da ih nadjem :(  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...