Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Ja sam zamislila da je nosim sa prljavobelom svilenkastom bluzom i crnim cipelama sa debelom štiklom koje sam naručila sa ASOS-a pre skoro mesec dana ali i dalje se nadam da će mi stići. U drugoj varijanti, sa istim cipelama i najobičnijom uskom majicom dugih rukava, bilo koje boje.

Edited by sailorman
Link to comment

Npr. Replay izuva sa cenama i uglavnom su modeli cepani/beljeni/guzvani. Prosle god. zabodem u Sisley-u solidne po nekoj OK ceni npr. U principu danas svi rade svoje varijante ferki i svi su vise/manje kurton sa kvalitetom tako da je bzv po meni davati neki basnoslovni novac za potrosnu robu kao sto su farmerke..

 

Ja farke nosim godinama, nije baš da su potrošna roba, zato i kontam da vredi dati do 100 jevreja. Replay izuva sa cenama, kao niko praktično, ali modeli su im jebeno fenomenalni, skoro sam gledao u Inđiji u outletu, razbijaju. I da nisam uzeo pola sata pre toga farke u Lee Cooperu, verovatno bi neke uzeo pošto su bile oko 5 soma sa nekim sniženjima, a to je ipak povoljno, replay jeans je fenomenalan kvalitet. 

 

To je outlet kao što rekoh, u nekoj "slobodnoj" prodaji ni ne pomišljam da uđem.

Link to comment

Kakva vam je ova suknja?

Meni se cini da ovakve suknje nose devojke koje iz nekog razloga zele da uruzne sebe i svoju figuru. Ili hipsterke. Ne znam nikog kome lepo stoji, bilo da je mrsav ili deb'o :/

 

Normalne farmerice se mogu naci u C&A, ja sam kupila jedne pre skoro 4 godine i jos uvek dobro izgledaju, zadovoljna sam kvalitetom (25-30evra). Isto vazi i za njihove somotske. Pod uslovom da nemaju drugi kvalitet za nase trziste :/

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Kakva vam je ova suknja?

Obukli su je & očešljali da liči na Zooey Deschanel, ali daću joj benefit of the doubt i pretpostaviti da je manje iritantna... Druga beskorisna stvar koju imam da kažem je da kickass jednostavnih farmerki ima u Gapu, ali Gapa nema više u Beogradu. Levi's mi je nekako za starce, ali moguće da sam prosto bio nešto grouchy kada sam kreirao stav.

Link to comment

Mogu "normalne" da se nadju i po ovim spanskim buticima u mallovima - tipa Zara, Pull&Bear, Bershka, itd... Vecina njihovih modela pak jeste sve suprotno od onoga sto trazis ali mogu da se iskopaju i neke "normalne". Cene su prilicno popularne, tipa 3-5 ljada. Ako planiras vise da potrosis onda Levi's kapiram da je najbolji izbor i najpre da tamo i ima tih klasicnih modela.

 

Npr. Replay izuva sa cenama i uglavnom su modeli cepani/beljeni/guzvani. Prosle god. zabodem u Sisley-u solidne po nekoj OK ceni npr. U principu danas svi rade svoje varijante ferki i svi su vise/manje kurton sa kvalitetom tako da je bzv po meni davati neki basnoslovni novac za potrosnu robu kao sto su farmerke..

 

EXIT, odličan Novopazarac kod Doma omladine.

Link to comment

Kakva vam je ova suknja?

jesi l ti to probala? suknja je simpaticna, ali cigovanje siri, pa ako nemas 15 kila manjka, nece dobro da stoji. cak je i ovu isposnicu sa slike udebljala.

Edited by cmrlj
Link to comment

Gde kupujete "normalne" farmerke u BG? ( normalne - nisu iscepane, nisu izbeljene , nemaju reljefne linije - simulaciju izgužvanosti) ?

Ima u C&A, normalan kroj, ima i koje nisu izbeljene, sad je i neka nedelja dzins popusta, 2300din

Link to comment

jesi l ti to probala? suknja je simpaticna, ali cigovanje siri, pa ako nemas 15 kila manjka, nece dobro da stoji. cak je i ovu isposnicu sa slike udebljala.

 

Nisam još probala. U pravu si, verovatno ću izgledati u njoj ko trokrilni orman.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...