Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

48 minutes ago, darling said:

koji si lozac, pero :D sto me nerviras. sad si me podsetio da i ove nove godine moram da odlucim da naucim delfin :D

 

 

e draga da sam tu, naucila bih te za pola sata. 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Sto se tice cucnjeva, to bih i ja voleo da znam, takodje nikad u zivotu nisam uradio ne-asistirani jednonozni cucanj. Mislim da mi nije problem snaga noge koliko nestabilnost u skocnom zglobu, nemam ravnotezu.

 

Evo guglao sam malo i saznao da to na engleskom ima kul ime - pistol squat. Ovo je prvi video koji sam pogledao i ne treba dalje, sve je jasno, samo treba biti uporan. Eh to "samo" što vežbaču sreću kvari...

 

 

Link to comment
1 hour ago, peralozac said:

Na moju visinu 100kg nije tako strašno, ali može i bolje. Biće, za to bar imam uhodan sistem. 

 

I ja sam tako mislio ali je zajebanije vuci gore 90 ili 100 kila, koliko god bio visok, nego ovima dosta nizim.

Link to comment
6 hours ago, mustang said:

 

e draga da sam tu, naucila bih te za pola sata. 

 

hvala ti, al ne bi islo tako brzo. pre par godina sam pocela, par nedelja sam mlatila delfin noge, i dosta je tesko. posle me zivot odvukao dalje, nisam dovrsila proces. moram sve ispocetka. mislim da mi treba dva meseca ozbiljnog rada da proplivam delfin. 

Link to comment

jel se obe noge, jel ima razlike kojom nogom nisanis?

 

probala sam, mogu po 20 cm u dubinu pistol skvota i s jednom i s drugom nogom, i u tih 20cm putanje uspem da mi gornji deo tela ode unazad, a u teretani radim cucnjeve sa sipkom.  al sta me briga, pistol skvot ionako nije na listi mojih novogodisnjih odluka :D

 

 

 

Edited by darling
Link to comment

ima tu puno do slabosti gluteus maksimusa, ako krene da upada kuk na jednu stranu i koleno rotira ka unutra, pri samom stajanju duzem od  5sekundi  a kamoli skvotu, slab je taj misic.ja ih radim samo drzeci se za trx, tj radila

Link to comment
  • 2 weeks later...

radim novi trening u superserijama, s malom pauzom izmedju setova, i ne verujem sta mi se desava, kako mi snaga progresivno opada do zadnje, pete serije. pocnem samouvereno ko herkules, zavrsim jadna ko vucic. aj, treba covek sve da proba u zivotu.  

 

Link to comment

inas ti neki cheet-sheet kako da izdrzis sat ipo konstantnog udaranja (noge i ruke) i dizanja sa poda? treba da polozim to...razmisljam da udaram sa 20% snage a da “vrckam” kako udaram i nozice kako rade

Link to comment

nemoj unapred da strahujes. tamo ce te poneti atmosfera, proradice hormoni, nabrijaces se, izostrice ti se cula, porasce izdrzljivost, snaga, proradice ponos, inat, izdrzaces sve sto treba, a posle ces doci da nam pricas kako si polozila i kako i nije bilo toliko tesko :)

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...