Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ti si bas optimista :)

 

realnost je da test traje pet sati, imamo pauzu jednu od 10min. sreca je sto je u podne a ne kao ovi trenizni u cik zore. mrak je kad izadjem iz kuce. 

ali ja vec posle 20min (bas intezivnog bacanja tamo) pocinjem da gubim dah, pluca me bole,  gola sam voda. i tad ce biti vreme rucka za mene a ocd stoka navikla u isto vreme da jede.  ne znam...brinem se. jebali ih ti pojasevi...nisam znala da su obavezni ako hoces dalje da ides

Edited by mustang
Link to comment

sta je 300 dinara, pdv il postanski troskovi? 

 

@nisam ja

 

ove asimetricne vezbe su lude, treba da se radi, al kod mene nikad ne dodju na red. nema covek dovoljno tela za sve.

Edited by darling
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 14.12.2019. at 10:06, InvisibleLight said:

Proso strajk, doso postar

Doplatila samo 300din ukupno za 2,5kg veja i 1kg badem putera (oko 5100din kostalo)

:thumbsup:

 

 

 

moj protein se bavi ultratrejlom, dosao je iz holandije i vratio se nazad. videla sam na trekeru da je na carini 16.12. i bezbrizno prestala da razmisljam o tome, jer je strajk, doce kad dodje. prekjuce slucajno kliknem opet, tek vidim da pise da su 4 puta pokusali isporuku. mene niko nije zvao, niko mi nije zvonio, nista mi nije ostavljeno u sanducetu. odem juce u postu, kaze zena vraceno. zasto mi niste ostavili obavestenje? ne znam. pisite zalbu i objasnite situaciju. hoce to zaustaviti moj paket? nece. dovidjenja. 

 

Link to comment

Ja prosle nedelje porucim sa nekog domaceg sajta post-expressom neku sitnicu. Nema je 7 dana, zovem ih juce da vidim sta se desava, nece mi stici na vreme, lik kaze zvace me kasnije kad proveri.

Cima me posle 10 minuta, kaze oni su to odmah poslali i stiglo je odmah sutradan u postu i tamo stoji od onda, kazu da su mi dostavili izvestaj o isporuci (nisu) i da mogu da odem da pokupim.

Znaci da nisam zvao i cimao da vidim sta se desava, danas bi se paket vratio posiljaocu, ja bih bio besan jer sam ostao bez poklona i mislio bih da su ti ljudi neodgovorni, oni bi mislili da sam ja degen jer sam porucio nesto a nisam preuzeo, i time im skinuo cenu postarine. A u stvari posta debeili.

Link to comment

 

Ti im je sada uobučajena praksa, a redovi po poštama ogromni.

Meni su sa MP poslali u 2 paketa, manji je doneo poštar, za veći sam morao da idem u poštu!

sta je 300 dinara, pdv il postanski troskovi?   

[mention=776]nisam ja[/mention]

 

To su onda samo troškovi pošte, nije carinjeno.Mene odrali, full pdv+carina +ti neki troškovi.

Na oko 80€ vrednosti, nekih 3000+din troškovi

 

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, darling said:

 

moj protein se bavi ultratrejlom, dosao je iz holandije i vratio se nazad. videla sam na trekeru da je na carini 16.12. i bezbrizno prestala da razmisljam o tome, jer je strajk, doce kad dodje. prekjuce slucajno kliknem opet, tek vidim da pise da su 4 puta pokusali isporuku. mene niko nije zvao, niko mi nije zvonio, nista mi nije ostavljeno u sanducetu. odem juce u postu, kaze zena vraceno. zasto mi niste ostavili obavestenje? ne znam. pisite zalbu i objasnite situaciju. hoce to zaustaviti moj paket? nece. dovidjenja. 

 

 

shit :(

el guapo je platio sve po ps-u, jedina sam imala srece i to prvi put, al dzabe sve kad ne treniram vec 2 meseca i nemam zelju da se vracam:(

Link to comment

prodaj mi protein :D

 

doces ti opet dzim, nije prisa. 

 

koliko me nevira sto moram da objasnjavam majproteinu sta se desilo i molim da mi posalju opet. 

 

@El Guapo

 

s narudzbinom od 80 eura nije bilo sanse da prodjes neoglobljen. mene muci sto ne moze da se pohvata kako harace nas male narucioce. 

Edited by darling
Link to comment

Ja vec godinu dana unazad porucujem sa iherb, iz nekog razloga MusclePharm proteini su tamo uvek na nekom 20% popustu. Tako me kanta od skoro 2kg, sa isporukom, kosta 50ak $. Isporuka je uvek DHLom, nekad oni umeju da sisaju dzoku pa da im postarina bude prevelika, tad ne narucujem. Ali ako je razumna porucim, nema carine, i dodje za 2-3 dana. Al ako je veci iznos onda ima carine, plus neka DHL spedicija koja kosta koliko i sam protein :/ 

Link to comment

Iherb je pre bio dosta bolji, dok su racunali popuste u okviru tih maksimalnih 49.99e do koliko porudzbina ne podleze carinjenu. Posle kad su ukinuli obracunavanje popusta, postalo je zajebanije uklopiti dobru kombinaciju, mada nekad moze nesto da se nabode.

Link to comment

Posle dva meseca forsiranja ketlebell treninga ,danas pinovo na tegovima.Ocekivano ramena ne mogu istu tezinu,cucanj vise manje isto,ali zato mrtvo dizanje..80% od maksimuma koje sam ranije korustio kao ok tezinu za trening sada ni ne osecam.Posle gomile treninga sa 24,28 kg girjama,sam dobio na eksplozivnosti,bas onako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...