Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

pa ja evo načuh da je taj strečing posebna kategorija. nevezano za jogu. 

 

kad otvorim salon za razbibrigu i tetovažu i istezanje zvaće se rollin' & strechin'

 

 

Link to comment
On 25.11.2019. at 15:21, askeladden said:

Dobar im je puter od badema.Sad pravim sam,ali par puta sam pazario.

 

 

I ja cu da narucim, probacu sa myprotein.com jer daju i 15% povrata preko cashback-a,

ako je neko zainteresovan, moj referal je

https://www.topcashback.com/ref/milanche78

preko ovog linka se dobije jos 10$, poveze se sa PayPalom, pa kad skupite odredjenu sumu, mislim 5-10usd , prebacite.

Link to comment
7 hours ago, nisam ja said:

pa ja evo načuh da je taj strečing posebna kategorija. nevezano za jogu. 

 

kad otvorim salon za razbibrigu i tetovažu i istezanje zvaće se rollin' & strechin'

 

sve je posebna kategorija, sve treba, i sve se slaze. aj otvori. razmisljala sam da treba da ima istezanja na pola sata, da tako rade grupe, ono kad stignes, uvek mozes da se istegnes pod vodjstvom strucnog lica, a lica s posebnim potrebama mogu da rade i dodatna istezanja. radno vreme centra od 6 do 23. 

 

ovaj baja ima strava strecing rutins, al sta mi to vredi kad sam sama lenja da se rastegnem u kucnoj radinosti. znaci otvaraj :)

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCU0DZhN-8KFLYO6beSaYljg/videos

 

eo jedna koju gledam za laku noc, strecing ocnih kapaka.

 

 

Edited by darling
Link to comment

Ako neko hoce narucujem sa myprotein, fali mi jos 16eur da napabricim free shipping, taman za almond puter, primenjuje se popust 40%, pa izadje oko 11eur, znaci nema postarine, samo pdv/carina ako bude, preuzimanje u BG po dogovoru.

Edited by El Guapo
Link to comment
On 19.11.2019. at 19:44, darling said:

 

uopste me nije iznenadilo sto ne mozes :D

 

 

@villiem    da je zgib tako jednostavna vezba, svako bi ga mogo. svako ko vezba zgibove, moze.  

 

Vreme je novogodišnjih odluka i ja imam ambiciozan plan da se do kraja sledeće godine osposobim za bar jedan pun:

 

1. zgib
2. čučanj na jednoj nozi.

 

Ovo sam razdvojio da ne bi ispao zgib i čučanj (a sve) na jednoj nozi :)

 

Zgibove sam u životu mogao (desetak punih pre punih tridesetak godina), jednonožne čučnjeve nikad.

 

Dokazana Saro Konor, molim par saveta za zgibove. Kako da krenem od nule, kako da vežbam, ima li neki program, neka petomesečka? Mogu sam da guglam, ali mi je draže ovde tebe da smaram. Sviđa mi se to "svako ko vežba zgibove, može", želim opet da budem jedan od njih!

 

Opis pacijenta - volim da verujem da nisam izgubljen slučaj i da sam u solidnoj formi. Mogu da trčkaram 3-4 km ili plivam par stotina metara bez problema, uradim stotinjak sklekova u nekoliko serija, skijam po ceo dan nekoliko dana za redom i tako to. No, kada se povremeno uhvatim za šipku sledi bacakanje i biciklanje, kao i Mustang. Teretanu izbegavam, samo vežbe bez tegova. Majmunski dugačke ruke. Übermensch i.e. 100kg.

Link to comment

Već sam rekao u postavci problema, voleo bih da izbegnem odlazak u teretanu i rad sa tegovima. Koja bi bila kućna varijanta lat mašine? Da li bi recimo pomoglo da napravim stoj na rukama (noge uz zid) pa spuštanje i dizanje iz tog položaja?

Link to comment

To je dobra vezba, ali za ramena i ruke-triceps.

Kazu da je dobro da se skokom ili preko stolice dovedes u krajnji polozaj zgiba i drzis se tako koliko mozes i polako spustis

Link to comment

Meni su baš ovo za skok pričali da radim na početku. Znači skok i u skoku se uhvatim za šipku i privučem i uradim zgib. Možeš i sa onim trakama što se okače na šipku a drugi deo zakači za stopalo.

Link to comment

Skubi je majka interneta.

 

Za zgibove moj predlog ti je da kupis ovo, kupi dve razlicite jacine/rastegljivosti. Trake su (takodje) majke kucnog vezbanja jer se lako integrisu u skoro sve vezbe, a fenomenalne su jer ti pruzaju obostrani otpor - i dok ih rastezes i kad popustas (pod uslovom da ne popustis poptuno, onda gubis korist tog povratnog pokreta).

 

Zgib radis sa trakom ovako nekako, kreni sa debelom i cepaj dok ne doteras nekih 10-20 ponavljanja, onda predji na tanju, pa onda bez trake.

 

 


Sto se tice cucnjeva, to bih i ja voleo da znam, takodje nikad u zivotu nisam uradio ne-asistirani jednonozni cucanj. Mislim da mi nije problem snaga noge koliko nestabilnost u skocnom zglobu, nemam ravnotezu.

 

edit: evo, uleteo Invisible, to je to

Edited by goofs
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...