Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ja kad sam bio [2009] nije trebalo [crveni pasos], ali smo im sada skoro uveli neke sankcije [ali ne znam da li to uslovljava i vizni rezim :unsure:] da bi bili u skladu sa EU.
Ne treba.
Hvala!
Link to comment
Brisel -- Potpredsednik srpske vlade Božidar Đelić i britanski ministar za Evropu Dejvid Lidington razgovarali su o mogućem ukidanju britanskih viza za srpske građane.Lidington novinarima nije eksplicitno rekao kakvi su izgledi za to.
Cela vest:http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=22&nav_category=11&nav_id=501092
Link to comment
Ako ja dobro čitam vesti - ništa od toga.
Pa da, Boza je pitao "hocete li", a ovaj mu je rekao "mozda cemo, a mozda i necemo"...Nemam pojma kada se odlucuje, bas cu da pogledam...
Link to comment

"naravno ako Srbija želi da postane članica EU i evropska zemlja"Пизда албионска, ми никад нисмо били ваневропска земља. Могао би мало да пази шта прича.

Link to comment

Fora je u tome da je politika ove vlade - smanjivanje imigracija. Na stranu što to do sada ne uspevaju, a nema ni šanse da uspeju da skinu godišnju imigraciju na nekoliko desetina hiljada kako su obećali, u tu politiku se ukidanje viza Srbiji baš nikako ne uklapa.

Link to comment
Fora je u tome da je politika ove vlade - smanjivanje imigracija.
Da, evo bas danas u vestima:
The rules for student visas into the UK are to be much tougher - after fears that this route of entry is being used dishonestly. Home Secretary Theresa May said student visas were being abused and "too many were here to work and not to study". She announced plans to cut the number of student visas by up to 80,000 - about a quarter of the current numbers.
http://www.bbc.co.uk/news/education-12820645
Link to comment

dobio ponovo pakistansku vizu. ovoga puta multientry na godinu dana.prosle godine je trebalo 2x da idem tamo, prvi put klijent nije pozvao, a posle su se desile poplave.zahvaljujem FRhostu na fleksibilnosti i klopi ;)

Link to comment
dobio ponovo pakistansku vizu. ovoga puta multientry na godinu dana.prosle godine je trebalo 2x da idem tamo, prvi put klijent nije pozvao, a posle su se desile poplave.zahvaljujem FRhostu na fleksibilnosti i klopi ;)
:thumbsup:i za vizu i za hosta :)
Link to comment
^Sta sve nece izmisliti ne bi li mi protracio pauzu za rucak <_< Oj podanici, ocete nam ukidati vize?
Nisam podanik, ali mogu da ti kazem da se jos ne zna... :unsure:
Link to comment
Neko je pitao za vizu iz Nemacke.
Ta sam!Možda je još neko.
Velika zajebancija.
Au :(
Aplicira se u Dizeldorfu ili Minhenu,
Hm, čini mi se da mi neko reče da može i u Berlinu? :huh:Mislim pazi ako ne može, pa stvarno...
ja sam odneo uverenje s posla, po tri poslednja pay slipa i izvoda iz banke, avionsku kartu i pozivno pismo
I, jel si dobio?Jel ima neki formular da se popunjava?Jel pitaju normalna pitanja, ili koliko ti je prababa zarađivala novaca, koji fakultet će dete da ti upiše i tako to?Kolike su šanse da te odbiju?
Link to comment
Ta sam!Možda je još neko.Au :(Hm, čini mi se da mi neko reče da može i u Berlinu? :huh:Mislim pazi ako ne može, pa stvarno...I, jel si dobio?Jel ima neki formular da se popunjava?Jel pitaju normalna pitanja, ili koliko ti je prababa zarađivala novaca, koji fakultet će dete da ti upiše i tako to?Kolike su šanse da te odbiju?
na sajtu engleskog konzulata ima link za firmu (na istoj adresi) koja to sve odradjuje:https://www.visainfoservices.com/Pages/Welcome.aspx
Link to comment

hvala :)gledala sam ovih dana malo, i izgleda da ta agencija prima zahteve u Mihnenu, Diseldofru i Berlinu, i to čak u neka ljudska radna vremena (a ne tipa svakog drugog utorka od 7 do 9 ujutru)formular jeste malo <_< (npr aj što pitaju kolko zarađuješ, nego kolko mesečno trošiš na stan, kolko na dete/muža/ženu/mačku/psa/kanarinca, kolko na alkohol, itd) ali ajdnisam još odlučila da li da probam, ako se budem upustila javiću kako ide, možda nekom nekad bude korisnoa inače uvek se plašim da neću poneti neki važan papir, ili da ću poneti nešto što nisu baš oni tačno to zamislili, ili sl, te da ću se glupavo ispaliti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...