Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

da li je neko skoro ulazio u izrael i da li i dalje postoji mogucnost da se pecat dobije van pasosa tj na papiru i da se isti taj papir overi prilikom izlaska.imam neka posla tamo a ne bih da sebi uskratim jednog dana odlazak u liban ili siriju.

Link to comment
<br style="font-size: 27px; line-height: 33px;">Da li neko od forumasa ima iskustvo sa H-1 (valjda), tj. radnom vizom za SAD?<br style="font-size: 27px; line-height: 33px;">
<br style="font-size: 27px; line-height: 33px;">Зар то није revoked?<br style="font-size: 27px; line-height: 33px;">
Link to comment
da li je neko skoro ulazio u izrael i da li i dalje postoji mogucnost da se pecat dobije van pasosa tj na papiru i da se isti taj papir overi prilikom izlaska.
Mozes da trazis, ali nema garancije da ce tako i biti.
imam neka posla tamo a ne bih da sebi uskratim jednog dana odlazak u liban ili siriju.
Izvadis novi pasos?
Link to comment

Nemam pojma.Ne izgleda mi da ce ove godine :(

JMS, kad će bulje ostrvske da nam ukinu vize, u mom selu zatvorili konzulat pa ako oću u UK moram bačat do Pariza po vizu?
Link to comment

Irska viza je besplatna za građane Srbije što je plus, ali je minus što prve dve vize obično izdaju samo sa jednim ulaskom...nego, mislim da bi trebalo proveriti ovaj info o ulasku u Irsku sa UK vizom i obrnuto. po mom sećanju potrebne su odvojene vize, osim ako se nešto nije promenilo u poslednjih godinu dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...