Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

nemo se ljutis, meni je imbecilno da prevodim bilo sta da bi me negde pustili da udjem...jebo im pas mater
Да, и ја убедио ове да се не састајемо у Даблину. Напросто се не исплати јебавати се. Има дана, има других места.
Link to comment

Pitanje u vezi USA vize...Naime...isao sam u USA dva puta u posetu (tada je to valjda bila B1 posetilacka viza), to je bilo 2003. i 2004. godine. Tada sam bio student i bilo je dovoljno da dokazes da si student i da imas garantno pismo nekoga iz USA...U principu bilo je dovoljno da imas nesto "sto te veze" za Svrbiju...Moj problem: u ovom momentu nemam nista sto me "veze", pa posle nekih obaveza u martu planiram u USA, ali se bojim da nemam sanse za posetilacku vizu...osim u slucaju da su promenili kriterijume za dobijanje viza. Ima li neko iskustava (svezijih) za USA vizama? Zanimaju me pre svega posetilacka, eventualno radna ili neka treca varijanta, pristajem na sve... :lol:edit: malo sam pogledao na sajtu ambasade, izgleda se nije nista menjalo poslednjih 5 i kusur godina.

Edited by Rick.James
Link to comment
Sto bih se ljutio. Ti sigurno ni pasos nemas jer ti je bilo imbecilno da vadis Izvod iz maticne knjige rodjenih kad je trebalo da vadis licnu kartu.
nemo se ljutis, bice mi potrebno desetak dana da razmislim kako da tretiram ovu mudrost
Link to comment
  • 3 weeks later...
1 pitanje: do kada vazi stari YU pasos? (izdat 2002.)Hvala.
Законом о измени Закона о путним исправама, објављеним у "Службеном гласнику Р Србије" бр.76 од 22. 10. 2010. године, члан 53. Закона о путним исправама ("Сл. Гласник РС" бр. 90/07 и 116/08 и 104/09) измењен је, тако да је важност пасоша на старом обрасцу ("плави"пасош) продужена до 31. 12. 2011. године.
Link to comment

jms, ti znas ovo sigurno. ako bih isla u iran u aprilu, koje drzave bi kasnije mogle da mi prave problem prilikom ulaska? usa? izrael?i ako bih izvadila posle toga novi pasos bi li ih ja tako zajebala ili sad svi sve imaju u elektronskom registru?

Link to comment
jms, ti znas ovo sigurno. ako bih isla u iran u aprilu, koje drzave bi kasnije mogle da mi prave problem prilikom ulaska? usa? izrael?
Ne, problem je ici u Iran ako si vec bio/la u Izraelu [tj, ako u pasosu imas vizu/pecat].
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...