Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

Nisu oni imali baš toliko dugu pauzu, pa da bude KONAČNO, ali važno je da su se vratili.Epizoda je bila klasični Supenatural.Nigde ne pronađoh predviđanja, hoće li ovo ipak biti zadnja sezona ili idemo dalje?

Link to comment
  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisu oni imali baš toliko dugu pauzu, pa da bude KONAČNO, ali važno je da su se vratili.Epizoda je bila klasični Supenatural.Nigde ne pronađoh predviđanja, hoće li ovo ipak biti zadnja sezona ili idemo dalje?
Види, КОНАЧНО је јако индивидуална категорија, а за мене јесте било коначно, а то је доспешено потпуним одсуством епизода свих петнаестак серија које гледам. :)Што се тиче серије, осма сезона је раније најављена, а и браћа су потписала уговор за њу. Питање је да ли ће бити девете. Edited by Lrd
Link to comment

Odlična epizoda. Za Krajčeka (aka Nikolas Lea) :Hail: Pošto su se poigrali svim mitovima iz tv pop kulture, red je da u nekoj epizodi odrade zajednički slučaj i sa Molderom i Skali.

Edited by Arkadija
Link to comment
Pošto su se poigrali svim mitovima iz tv pop kulture, red je da u nekoj epizodi odrade zajednički slučaj i sa Molderom i Skali.
Uuuu, to bi bilo super. Ili sa Frenkom Blekom. :)
Link to comment

Ne znam sasvim zašto, ali ja sam umro od smeha kada je bila scena gde istražuju kuću, pa Din upita Eliota "Did you bring your lockpicks?" Ovaj samo odgovori "Sure" i razvali vrata :lol::Hail:

Link to comment

Znam da sam ovo pita vec negdje u toku prosle sezone, ali ima li smisla da nastavljam sa gledanjem, valja li to stvarno? Ja batalio posto su sjebali gdin Lucifera, djelovalo mi besmisleno posle toga snimati nove sezone.

Link to comment
Znam da sam ovo pita vec negdje u toku prosle sezone, ali ima li smisla da nastavljam sa gledanjem, valja li to stvarno? Ja batalio posto su sjebali gdin Lucifera, djelovalo mi besmisleno posle toga snimati nove sezone.
Koliko ti znam ukus ovako površno, ne vredi za tebe. Pola šeste sezone je potpuni, ali zaista potpuni garbidž, a ostatak je podnošljiv. Sedma sezona ima novu glavnu priču i osveženje je, ali ako se nisi do sada iracionalno navukao na braću i na njihov svet, nema potrebe da nastavljaš. Za nas ostale je sedma sezona super! :) Supernatural mi je daleko najomiljenija sapunica ikad.
Link to comment
  • 3 weeks later...
klovnovi su uvek horor, sami po sebi, ubijaju dosadom i odvratnoscu :lol:epizoda je bila dosadna, al ne bih propustila vincestere ni za zivu glavu.
Meni nije bila dosadna, ali jeste samoreciklirana. 'Ajd, bre, da se vrate malo na glavnu priču, vreme je.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...