Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

Poštujem da ti to nije dno dna, ali nekom jeste nekakav prag ispod koga se ne ide. Ima sigurno i gorih stvari ispod tog nivoa, još dublje se ponire, ali to ostavljam stručnjacima za porinuće i dno, meni je sasvim dovoljno što su zasrali jedan od najvećih epova svojim filmom, bedno se zaklanjajući iza njegovog imena. Kao neko ko je trojanski ep čitao umesto lektire kada je bio klinac, što u originalu, što u sklopu knjiga o grčkim mitovima N. A. Kuna i Roberta Grevsa, mogu samo da se poserem na film, a na one kojima nije loš da gledam sažaljivo i podrugljivo, s tim što žaljenja za takve nemam, pa ti se mogu samo grohotom nasmejati. :fantom:
Tačno. Najviše mi je smetalo što su ukaljali ime Troja, što su se priče držali na nivou skeča, da je film napravljen da bude sprdnja bio bi bolji. Ja imam strip Troja, koji je spram ovog filma remek delo.
Link to comment
  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tačno. Najviše mi je smetalo što su ukaljali ime Troja, što su se priče držali na nivou skeča, da je film napravljen da bude sprdnja bio bi bolji. Ja imam strip Troja, koji je spram ovog filma remek delo.
Čekaj, er kaljamo sveti topik ili ne? :)Ako može još okaljivanja, imam repliku. Ako nema poštujem da vas dve dame imate poslednju reč.
Link to comment
Čekaj, er kaljamo sveti topik ili ne? :)Ako može još okaljivanja, imam repliku. Ako nema poštujem da vas dve dame imate poslednju reč.
:D
Link to comment
  • 3 months later...

Odgledah tek sezonu ipo i ovo mi izgleda kao "Price za laku noc"... Podsjeca me na "Hai paura del biuo?" ( Are You Afraid of the Dark?) sto sam gledoa na RAI bas davno...Svaka epizoda je zasebna sto posle odredjenog vremena pomalo smara. Rijetko kad se pojavljuju isti sporedni likovi. Ajde, kao jure zutookog demona pa je to ono sto spaja epizode.Druga sezona je dosta bolja od prve, ali i dalje cekam da se radnja razvije... hoce li ikad? :)Trikster! :Hail:Jbt, ima sedam sezona i dalje se snima...edit:U finalu prve sezone se pojavlju "Cade Foster", lik iz najjace SF serije "First Wave"... :D

Edited by MiddleClass
Link to comment
Odgledah tek sezonu ipo i ovo mi izgleda kao "Price za laku noc"... Podsjeca me na "Hai paura del biuo?" ( Are You Afraid of the Dark?) sto sam gledoa na RAI bas davno...Svaka epizoda je zasebna sto posle odredjenog vremena pomalo smara. Rijetko kad se pojavljuju isti sporedni likovi. Ajde, kao jure zutookog demona pa je to ono sto spaja epizode.Druga sezona je dosta bolja od prve, ali i dalje cekam da se radnja razvije... hoce li ikad? :)Trikster! :Hail:Jbt, ima sedam sezona i dalje se snima...edit:U finalu prve sezone se pojavlju "Cade Foster", lik iz najjace SF serije "First Wave"... :D
Da, dešavaće se mnogo toga. Lik koji je kreirao seriju osmislio je prvih pet sezona i sve stvari će voditi ka istom cilju. Samo da znaš da je šesta sezona poprilično loša, ali je sedma ponovo super.Osma sezona, inače, počinje 3. oktobra.http://www.youtube.com/watch?v=3Q_SCqF6gms
Link to comment

Ma serija mi je zabavna i nastavicu da je gledam. Humor i muzika su vrlo dobri...Kazes Lrd da je lik osmislio pet sezona. Ko je osmislio sezone posle? Ne cita mi se topik jer je otvoren na pocetak cetvrte sezone pa ne bih da spojlerisem. Isao sam na b92 i nasao sam neki topik sa 6 ?! postova...

Link to comment

Nece ti nista znaciti imena... Sera Gamble, Ben Edlund, Jeremy Carver, Phil Sgriccia i Robert Singer. Svi su uglavnom u timu od prve sezone.

Edited by mandingo
Link to comment
Isao sam na b92 i nasao sam neki topik sa 6 ?! postova...
:rolf: celih šest, i to sakrivenih na 6 strani. Posledni iz 2009. Baš je praćena tamo na tom mrskom mestu.Inače, serija je zabavna, duhovita i izgleda, da nikada neće prestati da se snima. Edited by Arkadija
Link to comment

Zavrsih drugu sezonu. :DSuper je finale kad su pustili demone iz pakla na onom groblju. :)@mandingoHvala. Nisu mi bila bitna imena vec to da se nije mnogo promjenila bit Supernaturala. Bar se nadam da nije...

Edited by MiddleClass
Link to comment
Inače, serija je zabavna, duhovita i izgleda, da nikada neće prestati da se snima.
I hvala Bobu na tome. :Hail:
Hvala. Nisu mi bila bitna imena vec to da se nije mnogo promjenila bit Supernaturala. Bar se nadam da nije...
Nije, nije, ne boj se. Delovalo je u najvećem delu šeste sezone da će biti tako, ali je sedma odagnala sumnje.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...