Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Supernatural se vratio u punom sjaju i duhovitiji nego ikada.

Baltazar je spasao Titanik od potonuća, jer ga je iritirala pesma i Selin Dion.Dean:" Ko je Selin Dion?"Baltazar:" Kafanska pevačica iz Kvebeka, i neka tamo i ostane"

Prosto mi dođe žao što je ova serija prolazi nezapaženo.

Edited by Arkadija
Link to comment
  • 5 months later...

Nisam siguran dali sam ovo postovao na 'omiljene serije'... Siguran sam da me mrzi da proveravam. Izasla je anime verzija Supernatural. 22 epizode po 20-tak minuta, obuhvata 1 i 2 sezonu i poprilicno prati orig. pricu. Ima nekih epizoda koje nismo videli u seriji, cak je i Jared pozajmio glas.... Jensen nije, nazalost. Pravili Japanci, meni odlicno. Taman da ubijete vreme do Petka. ;)

Link to comment
  • 2 weeks later...
Jep, taman sam mislio da nam sledi barem pola sezone, ako ne i cela sezona fajta sa Kastijelom u ulozi Boga, kad ono međutim... :unsure:
meni bi taj fajt bio dozlaboga truo....nikako mi ne ide u glavu da od klasičnog Hodor fazona dovuku Kastijela do mega zloće.....mislim da su i scenaristi ukapirali da je takav spin teško moguć pa su zato i ubacili Levijatane.. :isuse: Edited by steins
Link to comment

Evo, stigoh da odgledam pevu i drugu epizodu. Meni su braća uvek simpatična i zabavna, mada će mi je Kastijel nedostajati, ako su ga skroz eliminisali.Više sa ni ne trudim da pohvatam da li je prilča logički povezana sa prethodnim sezonama.

Link to comment
Evo, stigoh da odgledam pevu i drugu epizodu. Meni su braća uvek simpatična i zabavna, mada će mi je Kastijel nedostajati, ako su ga skroz eliminisali.Više sa ni ne trudim da pohvatam da li je prilča logički povezana sa prethodnim sezonama.
Onaj ko je to činio je u stvari svo vreme radio protiv zdravog razuma :Hail:
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

КОНАЧНО да се и ово настави. Кул је епизода, ништа посебно, али стварно свака им част како су убацили дете а да то све не буде иритантно, патетично или јефтино. Седма сезона је и даље кул, а серија ми је и даље омиљена сапуница. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...