Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

Iskreno, malo mi je bezveze glavna priča ove sezone. Na silu je. Baš je dobro što se ista pažljivo dozira. E sad, neke epizode su bolje, neke gore, baš kao i u prvih par sezona. Hoće li Supernatural potrajati beše bar još 1-2 sezone?

Link to comment
  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma, predugo serija i traje, a da nije skroz otisla u k, prevazisla je sva moja ocekivanja, poodavno. kapiram da ce za koju epizodu da se vrate na glavnu pricu, te cemo se trgnuti iz dremke ^_^

Meni nije bila dosadna, ali jeste samoreciklirana. 'Ajd, bre, da se vrate malo na glavnu priču, vreme je.
Link to comment
Iskreno, malo mi je bezveze glavna priča ove sezone. Na silu je. Baš je dobro što se ista pažljivo dozira. E sad, neke epizode su bolje, neke gore, baš kao i u prvih par sezona. Hoće li Supernatural potrajati beše bar još 1-2 sezone?
Ima i toga, ali me dovoljno drži da vidim kako će to da se razvija. A i volim da gledam levijatane i njihove odnose sa đavolima.
ma, predugo serija i traje, a da nije skroz otisla u k, prevazisla je sva moja ocekivanja, poodavno. kapiram da ce za koju epizodu da se vrate na glavnu pricu, te cemo se trgnuti iz dremke
Ruku na srce, pola prošle sezone je stvarno bilo provedeno u dubokim nivoima kurca, sa povremenim isplivavanjem ka površini i ponekom dobrom epizodom. Ova je daleeeko bolja, štaviše i dobra je. Ja odavno nemam nikakva očekivanja od serije, volim braću, sapunica je taman u miljeu koji volim i verno gledam i uživam. :)
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Oh, kako su nedostajala braća! A super je epizoda. Krvava i morbidna, sa klifhengerom na kraju i razvojem glavne priče. Baš mi je prijalo i stvarno želim da se nastavi što duže. :)

Link to comment

Konačno :) Odlična epizoda, prava, sa levijatanima, koji su, opet, korak ili dva ispred braće.Do kraja ima još 7 epizoda i samo jedna pauza od nedelju dana. Znači, zabava sledi.

Link to comment

Meni je ovo super zabavno, ovo recikliranje i vraćanje starih likova. Samo se nadam da nije za jednu epizodu i da će uskoro krenuti da se odmotava glavna priča.

Link to comment

Rekao bih da malo razvlace sa glavnom pricom i levijatanima jer zele da je eksploatisu i kroz sledecu sezonu. Imam utisak da je moguce da vrate na kratko (ili duze) i mnoge stare likove u narednim epizodama. Ocekujem i tata Vincestera makar u jednoj epizodi a potajno se nadam da bi i Bela i ona staaara Rubi mogle da se vrate na kratko :)

Link to comment
Sa druge strane, ja imam utisak da razvlače sa glavnom pričom jer i oni nisu načisto šta i kako sa time :)
Isto i ja, ali uživam u sezoni u svakom slučaju, pedeset kopalja iznad šeste sezone.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...