Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Još nije izašao srpski prevod za Dark side of the moon?Odgledala sam bez prevoda, čak nisam našla ni engleski titl, pa sam propustila neke detalje pred kraj, koji su, izgleda važni, pa možda pogledam celu epizodu još jednomInače, epizoda je ok, skoro svi anđeli se pojavljuju :) i neko dvoje, za koje uopšte nisam sigurna iz koje su sezone :blink:

Link to comment

ima na podnapisima titl, ja sinoc nasao. engleski, doduse, nije bilo prevoda.elem, solidna epizoda, mada ne i spektakularna.

i meni nije bila bash jasno ko su ona dvojica sto su ih ubili?

Link to comment

upravo na raidue, u emisiji o serie a ukljuchenje u heaven: jared padalecki i jensen ackles :Hail:glede dvojice huntera, toliko sam shvatio, nego jel su se ranije pojavljivali, jesu li znacajni?

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
upravo na raidue, u emisiji o serie a ukljuchenje u heacen: jared padalecki i jensen ackles :Hail:glede dvojice huntera, toliko sam shvatio, nego jel su se ranije pojavljivali, jesu li znacajni?
Haha, pa sta su pricali na Rai Due? Heacen = Heaven, pretpostavljam? Ne secam da su se dvojica huntera ranija pojavljivali. Verovatno random hunteri koji su popizdeli zbog apokalipse...
Link to comment

da, heaven. typo, sorry :)a pricali su o tome kako vole italijansku kuhinju, kako je paris hilton cool, kako nas cheka iznenadjenje u sledecoj sezoni supernatural i da ne prate fudbal. ok, mislio sam da su mozda ova dvojica znacajni u nekom smislu, a ja ih zaboravio.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Point of no return (18. epizoda, 100-ta u celoj seriji) je bila fantastična. Volim kada vidim pored mrtvog anđela ( koji je baš iritantan) njegova spržena krila.Još samo 3 epizode do kraja

Edited by Arkadija
Link to comment
Još samo 3 epizode do kraja
Zar nije još četiri? Na IMDb-u je ovo u najavi:Season 5, Episode 19: Hammer of the GodsOriginal Air Date -- 22 April 2010Season 5, Episode 20: The Devil You KnowOriginal Air Date -- 29 April 2010Season 5, Episode 21: Two Minutes to MidnightOriginal Air Date -- 6 May 2010Season 5, Episode 22: Swan SongOriginal Air Date -- 13 May 2010
Link to comment
Zar nije još četiri? Na IMDb-u je ovo u najavi:Season 5, Episode 19: Hammer of the GodsOriginal Air Date -- 22 April 2010Season 5, Episode 20: The Devil You KnowOriginal Air Date -- 29 April 2010Season 5, Episode 21: Two Minutes to MidnightOriginal Air Date -- 6 May 2010Season 5, Episode 22: Swan SongOriginal Air Date -- 13 May 2010
Ja sam videla na TV.com da najavljuju još samo tri, možda je greška? Edited by Arkadija
Link to comment
Ja sam videla na TV.com da najavljuju još samo tri, možda je greška?
I ovde najavljuju jos četiri. Bolje da je ova varijanta tačna... ;) Edited by Jolly Roger
Link to comment
Bolje da je ova varijanta tačna... ;)
Naravno, ovi sa TV.com su neažurni :mad: .Znači poslednja epizoda je Swan song 13.05.2010. Baš lepo, potrefilo se kada sam na godišnjem odmoru.
Link to comment

jel to krenuo spin-off 'ghostfacers' ili sam ja nesto pogresno shvatio?nisam josh pogledao zadnju epizodu, ali su mi ove tri nakon pauze bile dosadnjikave

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...