Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

sta znam, meni nakon ove pauze malo previse tralala. ne znam kad je odluceno da dobiju i 6. sezonu, ali imam osjecaj da su nekako prikocili, da bi ostavili rasplet za sledecu sezonu. crowley je cool, though

Link to comment

meni su sve epizode nakon pauze prilicno mrshave. bilo tu i tamo par dobrih fazona, ali sve u svemu, prva polovina sezone mi je neuporedivo bolja

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jedva stigoh da pogledam zadnju epizodu. Nije loša, ali očekivala sam da bude bar malo fajta između one dvojice na groblju, jedan lokalni armagedon ne bi zasmetao.A ko je sad ovo na kraju, Đavo, Sem ili neko treći? :blink: To je, valjda, samo da nas podsete da ima i VI sezona

Link to comment

meni je skroz bezveze i finale i uostalom[kao sto rekoh vec] sve nakon pauze. definitivno su sve odlozili za sledecu sezonu, za koju sve vise imam osjecaj da ce biti vishak.

jel iko imao utisak da je onaj prophet sto pise o semidinovim avanturama ekshli bog? nestao je u jednom trenutku into thin air...

Link to comment
meni je skroz bezveze i finale i uostalom[kao sto rekoh vec] sve nakon pauze. definitivno su sve odlozili za sledecu sezonu, za koju sve vise imam osjecaj da ce biti vishak.

jel iko imao utisak da je onaj prophet sto pise o semidinovim avanturama ekshli bog? nestao je u jednom trenutku into thin air...

Da, to sam i ja pomislila za njega. Tačno, sve su ostavili za sledeću sezonu koja će kao i ona u Lostu biti suvišna.
Link to comment

Bez gej tema u ovom testosteron-kipućem topiku, moliću!Za to služe pinovi (i ovde i na podforumu ispod)

Edited by Filipenko
Link to comment
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...