Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Supernatural

Featured Replies

Još se samo Isus nije pojavio. Što njega nema? :)

Edited by Jolly Roger

  • Replies 507
  • Views 45.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

sta znam, meni nakon ove pauze malo previse tralala. ne znam kad je odluceno da dobiju i 6. sezonu, ali imam osjecaj da su nekako prikocili, da bi ostavili rasplet za sledecu sezonu. crowley je cool, though

Dobra epizoda, rasplet, očigledno, ide u sledećoj sezoni.

Otpeva 5. sezona labudovu pesmu:http://www.youtube.com/watch?v=al12WO5x23wU septembru kreće 6. sezona (verovatno poslednja) koja će imati 22 epizode...

jedino sto je ostalo jeste da Dean krene da lovi Boga :D uostalom, to je i najavio :D

meni su sve epizode nakon pauze prilicno mrshave. bilo tu i tamo par dobrih fazona, ali sve u svemu, prva polovina sezone mi je neuporedivo bolja

  • Author

Kakav pederski cliffhanger... Ko sad spionira Deana na kraju, Sammy ili Lucy™?

  • 2 weeks later...

Jedva stigoh da pogledam zadnju epizodu. Nije loša, ali očekivala sam da bude bar malo fajta između one dvojice na groblju, jedan lokalni armagedon ne bi zasmetao.A ko je sad ovo na kraju, Đavo, Sem ili neko treći? :blink: To je, valjda, samo da nas podsete da ima i VI sezona

meni je skroz bezveze i finale i uostalom[kao sto rekoh vec] sve nakon pauze. definitivno su sve odlozili za sledecu sezonu, za koju sve vise imam osjecaj da ce biti vishak.

jel iko imao utisak da je onaj prophet sto pise o semidinovim avanturama ekshli bog? nestao je u jednom trenutku into thin air...

meni je skroz bezveze i finale i uostalom[kao sto rekoh vec] sve nakon pauze. definitivno su sve odlozili za sledecu sezonu, za koju sve vise imam osjecaj da ce biti vishak.

jel iko imao utisak da je onaj prophet sto pise o semidinovim avanturama ekshli bog? nestao je u jednom trenutku into thin air...

Da, to sam i ja pomislila za njega. Tačno, sve su ostavili za sledeću sezonu koja će kao i ona u Lostu biti suvišna.

Bez gej tema u ovom testosteron-kipućem topiku, moliću!Za to služe pinovi (i ovde i na podforumu ispod)

Edited by Filipenko

  • 3 months later...

i Vinčesteri počinju 23.09.

Edited by Arkadija

  • 4 weeks later...

pocinje sesta sezona. nisam neki preveliki optimista, imajuci u vidu kako je izgledala druga polovina prosle sezone, ali dobro, gledace se svejedno

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.