Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo je jedna od retkih serija koju bih, bez problema, mogla da pratim dovjeka.
Takođe. A druga je Fringe. A obe se daju u istom danu. Subota najdraži dan. :)
Link to comment

ja pokusala fringe, ali mi je nekako za skolski uzrast najvise. supernatural je u poredjenju s fringeom naucna emisija. a lozim se na paralelne univerzume, bas steta.

Link to comment
ja pokusala fringe, ali mi je nekako za skolski uzrast najvise. supernatural je u poredjenju s fringeom naucna emisija. a lozim se na paralelne univerzume, bas steta.
Čekaj, pa dokle si stigla? Ne kapiram šta ti deluje dečije, stvarno. Možemo da nastavimo razgovor na temi o Fringeu.
Link to comment

nemam mnogo sta da kazem. trudila sam se bas, ali sam ipak odustala ne secam se tacno posle koje epizode prve sezone. dva od tri glavna lika (dr i sin) su 2 much cak i za vernog fana i obozavatelja brace vincester. od doktora sve pocinje i za sve nalazi resenje, dok ga sin prati samo na osnovu talenta i znanja skupljenog u hodu. kao da tema sama po sebi nije dovoljno izazovna i izdasna. preterali su.on topic: apstiniram dok ne prodje bar 4-5 epizoda, pa da sebi organizujem jedan lenj 'supernatural' dan :wub:

Link to comment
  • 4 weeks later...
Bruce Springsteen, Eli Manning and Charlie are indispensable. You're more of a Tim Tebow or Joe Biden type.-- The Girl With The Dungeons And Dragons Tattoo
:lol:
Link to comment

Znači, gledaćemo Supernatural još mnogo, mnogo sezona, pošto nigde ne kažu da će ta 8 biti i poslednja :lol: Epizoda 21, odlična.

Link to comment
  • 2 weeks later...

S jedne strane apsoluno carski kraj sezone, sa druge je malo mlako. Meni se sviđa kako je poslednja epizoda i rešenje glavnog pitanja bilo prelaz u zaplet za sledeću sezonu za koju očekujem da bude mega kraljevska i ultramistična. Već znamo jedan zaplet, a znamo i da im je alfa vampir iz prošle epizode rekao "see you nex season". :) :Hail: :Hail: Za braću Vinčester i za seriju.

Link to comment

Ne huli, detektive. Nema nikakve eskalacije i banalizacije u ovoj sezoni. Bilo je banalizacije u prošloj sezoni, ali u ovoj smo se vratili na nivo koji stoji od druge do danas. Ako je išta kvalitet Supernaturala, to je da drži nivo.

Link to comment

Iako su celu sezonu proveli u pokušaju da unište Levijatane, uvek bezuspešno, u ovoj poslednjoj taj problem rešiše relativno lako, zato je kraj ove sezone malo slabuckav, ali kao što reče Lrd,očekujemo u osmoj sezoni i konačan rasplet priče sa Kraulijem i Alfa vampirom, a možda i kraj serije :naughty:

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...