Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

sad bih ti reko "gledaj" ali se bojim da cu proci kao kada sam ti preporucivao "Wire" :(
Ili si kliknuo na pogrešni smajli ili si se susreo sa onostranim i nemogućim: da ti neko kenja što si preporučio Wire.
Link to comment
Ili si kliknuo na pogrešni smajli ili si se susreo sa onostranim i nemogućim: da ti neko kenja što si preporučio Wire.
nije mi kenjao, sada je fan. ali mi nije verovao :(
Link to comment
nije mi kenjao, sada je fan. ali mi nije verovao :(
Uf, laknulo mi je. Ne želim da znam da postoje ljudi koji kenjaju po Wireu. A Supernatural nije za svakoga, dosta zavisi od ukusa.
Link to comment
dabovicu ne verujem po defaultu (iako je dobar covek on tvrdi da je troja dobar film)
nisam reko da je dobar nego da mi je bio zabavan. jel moram 10 godina da se pravdam zvog Troje nesretne :(
Link to comment
A kome Troja nije zabavna? Malo mesa, mnogo kostima, scene borbe i par masovki - šta čovek više da traži od filma?
Troja je uvreda za inteligenciju, čak i na nivou bezumne zabave (gole žene i lepi muškarci) je dno dna.
Link to comment
Troja je uvreda za inteligenciju, čak i na nivou bezumne zabave (gole žene i lepi muškarci) je dno dna.
Troja ne vređa inteligenciju, jer je to film koji uopšte ne komunicira sa inteligencijom. Zamerke su mu što je loš ritam, što su borbe povremeno trapave i nema ih dovoljno, ona kretenska muzika i, naravno, nedostatak sisa.Poštujem da ti je dno dna na nivou zabave, ali meni nije.
+1
Nisam ni sumnjao. Kad ti beše rođendan, da ti kupim jedno 300 grama ukusa i po kile razuma?
Link to comment
Troja ne vređa inteligenciju, jer je to film koji uopšte ne komunicira sa inteligencijom. Zamerke su mu što je loš ritam, što su borbe povremeno trapave i nema ih dovoljno, ona kretenska muzika i, naravno, nedostatak sisa.Poštujem da ti je dno dna na nivou zabave, ali meni nije.
Zašto na ovom svetom topiku pominjemo to đubre, ali kad smo već to uradili ajmo do kraja, meni sve u tom filmu izaziva mučninu. Tih 2 sata provedenih u bioskopu (na žalost)su najmučnija dva sata u mojoj karijeri gledaoca filmova, e da sam mogla da zaspim tokom projekcije i da ne pamtim kao slon, možda bih tokom godina, sećanja na taj užas izbledela, ali ovako nema šanse. Volfgangu Petersenu bih zabranila da se ikada više lati snimanja bilo čega, čak i reklame za hranu za mačke.
Link to comment
Ne huli, detektive. Nema nikakve eskalacije i banalizacije u ovoj sezoni. Bilo je banalizacije u prošloj sezoni, ali u ovoj smo se vratili na nivo koji stoji od druge do danas. Ako je išta kvalitet Supernaturala, to je da drži nivo.
Levijatanske čeljusti prekopirane od "V"-a, toliko dobar CGI. Ajde... ovde su konačno zveknuli o dno. Očekujem još budalaština i treš glume. BTW. ono čistilište smućkali u šumici pored lokalnog motela......što se mene tiče serija je završena sa 6 sezonom, ovo je samo grebanje za kintu dva propala glumca....... Posle ovoga ko što rekoh mogu samo na syfy tj scifi .... Edited by Harry D'Amour
Link to comment
Nisam ni sumnjao. Kad ti beše rođendan, da ti kupim jedno 300 grama ukusa i po kile razuma?
Bolje se sam nahrani time, jer je Troja prosto smeće od filma. Ruku na srce, to je transcedentalno smeće, koje može da se napravi istim takvim ma šta uzeli za tematiku - opsadu Troje, auto trke u Las Vegasu, dramu bračnog para u Indiji, priču o životu Fridriha Velikog ili karneval u Riju.Osim toga...
Troja ne vređa inteligenciju, jer je to film koji uopšte ne komunicira sa inteligencijom. Zamerke su mu što je loš ritam, što su borbe povremeno trapave i nema ih dovoljno, ona kretenska muzika i, naravno, nedostatak sisa. Poštujem da ti je dno dna na nivou zabave, ali meni nije.
...sa ovakvim obrazloženjem ama baš ništa ne može biti loše.Poštujem da ti to nije dno dna, ali nekom jeste nekakav prag ispod koga se ne ide. Ima sigurno i gorih stvari ispod tog nivoa, još dublje se ponire, ali to ostavljam stručnjacima za porinuće i dno, meni je sasvim dovoljno što su zasrali jedan od najvećih epova svojim filmom, bedno se zaklanjajući iza njegovog imena. Kao neko ko je trojanski ep čitao umesto lektire kada je bio klinac, što u originalu, što u sklopu knjiga o grčkim mitovima N. A. Kuna i Roberta Grevsa, mogu samo da se poserem na film, a na one kojima nije loš da gledam sažaljivo i podrugljivo, s tim što žaljenja za takve nemam, pa ti se mogu samo grohotom nasmejati. :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...